Wczoraj o 20 odbyła się premiera odcinka „Rodzina jest super”, w którym wzięła udział nasza rodzina. 

„Rodzina jest super” to program dostępny na YouTubie, który jest prowadzony przez Krzysztofa Opeldusa, znanego w sieci jako Tata Prezes. Co tydzień w niedzielę o godzinie 20 pojawia się nowy odcinek serialu. W ostatnim mieliśmy okazję wystąpić całą rodziną. 

RODZINA JEST SUPER- CO TO ZA SERIAL?

Serial ma na celu pokazać życie polskich rodzin bez lukru. Każdy odcinek to inna rodzina ze swoimi troskami i radościami. Program jest wyjątkowy, bo pokazywane są zarówno duże rodziny, jak i mniejsze. Niektórzy mieszkają na wsi, inni w mieście. Łączy ich jedno- wszyscy bez wyjątku twierdzą, że rodzina jest super. 

Cały pierwszy sezon „Rodzina jest super” obejrzeliśmy z mężem i zobaczyliśmy jak wartościowy jest to program. Rodziny dzielą się z innymi tym, jak wygląda ich codzienność. Sam serial daje nadzieję i pokazuje rodzinę jako zgrany zespół, który mimo przeciwności losu idzie ramię w ramię. 

O CZYM JEST NASZ ODCINEK „RODZINA JEST SUPER”?

Temat naszego odcinka nie była łatwy, gdyż zdecydowaliśmy się opowiedzieć naszą historię. Historię, która była trudna do opowiedzenia, bo dotyczyła kryzysu w małżeństwie.

Łatwiej jest mówić o rzeczach prostych i przyjemnych. Jednak poczuliśmy, iż pokazanie małżeństwa z naszej perspektywy może komuś pomóc. Może ktoś akurat stoi przed dylematem- czy walczyć, czy odpuścić. Dla tej jednej osoby- warto to zrobić. 

Ale szczegóły możecie zobaczyć na nagraniu. 

Zapowiedź:

Odcinek z naszym udziałem:

 


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ)
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco)
  • dołączysz do nas na Instagramie

Podziel się