Wczoraj odbyła się premiera odcinka „Przepis na rodzinę”, w którym wzięła udział nasza rodzina. 

„Przepis na rodzinę” to program dostępny na YouTubie (kanał Nierozerwalni), który jest prowadzony przez Monikę i Marcina Gomułków z Początek Wieczności. To już drugi sezon, a w ostatnim odcinku mieliśmy okazję wystąpić całą rodziną. 

PRZEPIS NA RODZINĘ- CO TO ZA SERIA?

Seria ma na celu pokazać życie polskich rodzin, rozmowę na temat świadomego budowania rodziny. W każdym odcinku dana rodzina dzieli się swoim przepisem na rodzinę, mówi o swoich troskach i radościach. Program jest wyjątkowy, bo pokazywane są zarówno duże rodziny, jak i mniejsze. A każda z nich jest wyjątkowa. 

nierozerwalni

Gdy dostaliśmy zaproszenie, by pojawić się w jednym z odcinków to nie wahaliśmy się, bo wiemy, że zamysł programu jest bliski naszym sercom. W końcu to kanał „Nierozerwalni” 🙂 Z kolei  sam serial daje nadzieję i pokazuje rodzinę jako zgrany zespół, który mimo przeciwności losu idzie ramię w ramię.

przepis na rodzine

O CZYM JEST NASZ ODCINEK „PRZEPIS NA RODZINĘ”?

Ostatni odcinek to historia naszego małżeństwa. Historia, opowiedziana przez nas. Nie jest ona prosta, jednak dzielimy się nią, gdyż wierzymy, że może komuś pomóc, dodać nadziei. 

przepis na rodzinę

Łatwiej jest mówić o rzeczach prostych i przyjemnych. Czasem jednak dobrze jest wyjść ze swojej strefy komfortu. W moim przekonaniu- warto dla tej jednej osoby, która może akurat stoi przed dylematem- czy walczyć o małżeństwo, czy odpuścić. Kiedyś jako małżeństwo staliśmy na podobnym rozdrożu. 

Ale szczegóły możecie zobaczyć na nagraniu.

 


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ) 
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco)
  • dołączysz do nas na Instagramie 
Podziel się