Pod koniec sierpnia wraz z firmą 4BABY ogłosiłam konkurs (link TUTAJ), w którym do wygrania był premierowy produkt tej firmy. Dzisiaj mam przyjemność przedstawić Wam co się kryło za nagrodą niespodzianką i ogłosić zwycięzcę.

Na początek jednak kilka słów na temat samej nowości. Mowa tu o wózku spacerowym RAPID UNIQUE. Jest on dostępny w 3 kolorach.

To wózek, który ma za zadanie ułatwić mamom życie. Stąd też cała masa udogodnień.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE WÓZKA RAPID UNIQUE:

Po pierwsze przednie koła wózka są obrotowe i mają blokadę, co ułatwia płynne poruszanie się po różnych powierzchniach. Dodatkowym atutem jest amortyzacja kół przednich i tylnych, dzięki czemu dziecko nie odczuwa tak bardzo niedogodności, gdy wózek porusza się po nawierzchni, która pozostawia wiele do życzenia.

Dodatkowym atutem jest zintegrowany hamulec, który występuje z tyłu.

Sama barierka jest zdejmowana, a położenie rączki można swobodnie regulować.

Dodatkowo budka jest wielofunkcyjna, dzięki czemu skutecznie chroni dziecko przed wiatrem, czy słońcem. Z kolei okienko zamykane na magnes pozwala swobodnie obserwować pociechę.

Sam spacer staje się wtedy przyjemnością 🙂

 

  

TE CECHY DOCENI KAŻDA MAMA

Wiele wózków przerobiłam w mojej karierze bycia podwójną mamą dzieci z małą różnicą wieku. Doceniam każde ułatwienie, dzięki którym producent wychodzi naprzeciw mamom i stara się ułatwić im codzienne spacery. Te nieraz przeradzają się w długie maratony po sklepach, dlatego też bardzo cenię sobie w wózku Rapid duży koszt transportowy z łatwym dostępem. Do tego uchwyt na kubek, czyli kawka w uchwyt i już mamo możesz wyjść z domu i podbijać świat.

Gdy pogoda sprzyja to potrafimy spędzić długie godziny na zewnątrz, a co jeśli dziecko zaśnie w tym czasie? Nie ma strachu- jest regulacja oparcia do pozycji leżącej, która odbywa się przy użyciu jednej ręki. Dodatkowo regulowany podnóżek pozwala na spokojny sen maluszka.

Z kolei bezpieczeństwo gwarantują 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa.
Gdy się spacer znudzi to zawsze można złożyć wózek i wpakować go do samochodu, a zachęca do tego prosty mechanizm składania i rozkładania.

W zestawie znajdziecie też folię przeciwdeszczową oraz ocieplaną osłonkę na nogi w sam raz na jesienną aurę.


Zresztą sami zobaczcie jak się wózek prezentuje 🙂

 

  

Jak widać nagroda jest bardzo atrakcyjna, nie będę Was już dłużej trzymać w niepewności i zdradzę do kogo powędruje nowy wózek RAPID UNIQUE.

>>> WYNIKI <<<

Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięzcą zostaje osoba, która w trakcie trwania konkursu była aktywnym fanem. Oprócz tego warunkiem koniecznym było również prawidłowe odgadnięcie nagrody niespodzianki.

Taką osobą okazała się…

Monika Banasiak

Gratuluję serdecznie i proszę o kontakt ze sponsorem4BABY w ciągu 3 dni.

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Podziel się