Jakiś czas temu wspominałam na fb, że planuję zmienić pokój dziewczynek. A raczej pokój Laury przystosować dla dwóch osób: jej i Lilki.

Plany dalej są i próbuję je zmienić w rzeczywistość.

I… Hmm jakoś to idzie, choć końca nie widać. Jedno wiem na pewno- chciałabym, aby pokój był w odcieniach szarości i żółci, z tapetą w gwiazdy.

Bo to są takie moje Gwiazdeczki. Wyjątkowe, bo świecą swoim blaskiem, a nie światłem odbitym.

Ugrzęzłam na etapie dywanu i tapety- bo te rzeczy potrafią kosztować krocie 🙁

Ale się nie poddaję! Od czegoś trzeba zacząć, a w naszym przypadku to był kocyk w wymarzonych przeze mnie kolorach.

Długo się naszukałam idealnego, a zarazem w przystępnej cenie. Aż w końcu trafiłam na profil Mamuśki dwóch chłopców. Mamy z pasją, która tworzy piękne rzeczy i ma swoją stronę na fb- Bąbel Kids.

Kocyk zamówiłam z myślą o Lilce ale szybko się okazało, że będziemy potrzebowali drugiego dla Laury. Niedługo ma do nas dotrzeć. A tymczasem przedstawiam Wam nasz pierwszy krok do nowego pokoju dla dziewcząt. Lila i jej kocyk 🙂

DSC_0361DSC_0370 DSC_0365  DSC_0372 DSC_0373DSC_0363 DSC_0377 DSC_0392 Mówią, że najtrudniejszy pierwszy krok… Jednak trudności dopiero zaczną się teraz 🙂

A Wam jak się podoba nasz nowy nabytek? Macie jakieś sugestie odnośnie doboru odcieni do pokoju dziewcząt? Chętnie skorzystam z każdej dobrej rady :)!

 

 

 

Podziel się