Mamy dwa pokoje, trochę ciasno się robi i marzy nam się trzeci- taki, w którym można odpocząć i oderwać się od gwaru, który panuje w dwóch pozostałych pomieszczeniach. Dlaczego tak jest? Bo zostały one już doszczętnie opanowane przez dzieci. Biegają w tą i z powrotem, pozostawiając przy tym wszędzie zabawki.

Oczami wyobraźni widziałam taki nasz azyl z wielką kanapą na środku i pięknymi kwiatami wokół. Dzisiaj opowiem Wam jak w dwupokojowym mieszkaniu zagospodarowaliśmy nasz balkon, który w lato stał się naszym ulubionym pomieszczeniem.

Najpierw scena grozy i wygląd „przed”.

zmniejszoneTego już nie ma 🙂 Uff w końcu możemy spokojnie usiąść, a nawet się położyć w słoneczku.

Chciałam, by nasz balkon stał się bardziej przestronny i przyjazny dla oka. Dlatego postawiłam na białe dodatki, do tego kwietniki z kolorowymi roślinami, które wprowadzają kolor.

DSC_1007DSC_0990Moja kochana meliska, która koi nerwy podczas ciężkich dni 😉
DSC_1022DSC_1001Jeśli i Wam się marzy odnowienie domu, balkonu, czy choćby chcecie znaleźć piękne dodatki z duszą to zajrzyjcie na stronę westwing.pl . Dla mnie to spora dawka inspiracji. Wszystkie nasze kwietniki zamówiłam na ich stronie. A zaczęło się tak,że przeglądałam codzienne oferty, gdzie widniały piękne wnętrza i zapragnęłam zmienić co nieco. Tym razem postawiałam na balkon. Kto wie, co będzie następne 😉

DSC_1011DSC_1013dddDSC_1167DSC_1016DSC_1017DSC_0995DSC_1030 DSC_1031

Prawda, że świetnie się prezentujemy w takim otoczeniu? 😀

Podziel się