Już wkrótce będziemy świętować Dzień Matki. Z racji tego, że każda okazja jest dobra, by pokazać swojej mamie jak bardzo jesteśmy jej wdzięczni za trud włożony w nasze wychowanie to mam dla Was kilka propozycji prezentów.

1. Fotoksiążka Printu

To chwile zatrzymane na papierze. Nie znam mamy, której nie spodobałaby się taka pamiątka. Jest ona na lata i zawsze budzi wzruszenie. Warto poświęcić kilka chwil, aby skomponować taki oryginalny prezent.

My już swoją fotoksiążkę mamy 🙂DSC_0120

DSC_0124

2. Obraz Artimento

To sposób na wyjątkowy prezent, który daje duże możliwości. Jeśli Wasza mama lubi malować to można jej sprezentować obraz, który sama krok po kroku, by namalowała. Jest też druga opcja-możemy samodzielnie namalować obraz dla mamy. Wzruszenie gwarantowane.

Na dodatek malowanie po numerkach to banalnie prosta sprawa. Więcej o tej możliwość spędzenia czasu pisałam TUTAJ.

DSC_0421 DSC_0442

3. Groupon

Cenię sobie prezenty, które sprawią radość osobie obdarowanej i są skierowane do niej. Przykładowo- średnio bym się cieszyła z nowych garnków, gdybym dostała je na urodziny. Chyba, że bym o nich marzyła, co jest raczej niemożliwe.

Wracając do sedna- mamie też się należy chwila relaksu. Świetnym prezentem będzie na pewno kupon na masaż, bądź wizyta w Spa. Groupon wychodzi nam na przeciw, wystarczy zajrzeć na ich stronę.

collage24. Chocolissimo

Kto nie lubi słodyczy? Osobiście nie znam nikogo. Mama zapewne też nie należy do wyjątku.

A dostać czekoladki i to jeszcze dedykowane to czysta przyjemność.

Takie cuda możecie znaleźć na stronie Chocolissimo 🙂

kolaż 3

 

 Pomogłam Wam trochę? A może Wy dodacie coś jeszcze do tej listy?

Podziel się