Przeważnie to moje dzieci są tymi, które wciąż mnie zaskakują. A to nowy tekst, po którym nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. A to nowy rysunek, czy też kilka kresek… Na ścianie.

Ale najlepsze są te pozytywne niespodzianki. Wypowiedziane nagle  „kocham Cię”, obrazek, na którym mama ma nogi aż do chmur.

Każdy lubi być miło zaskakiwany. Dzisiaj chcę Cię zachęcić, byś sprawił frajdę swojemu dziecku.

ZRÓB TO DLA SWOJEGO DZIECKA

Coś, dzięki czemu poczuje się wyjątkowe. Kiedy Twój maluch ma urodziny to z pewnością dbasz o to, by to był niepowtarzalny dzień.

Co Ty na to, by zrobić dla swojego dziecka przyjęcie bez okazji? Niech wie, że na co dzień też może liczyć na kreatywność swoich rodziców.

Dlaczego chcę Cię do tego zachęcić? Bo u nas takie przyjęcie się odbyło.

WYJĄTKOWY DZIEŃ

Taki właśnie dzień zaplanowaliśmy L&L. Dziewczyny przebrały się w ulubione księżniczki. Zrobiłyśmy babeczki, były też odpowiednie dodatki, wszystko po to, by zagościł uśmiech na ich twarzach. 

MINI MELTS

Ale i tak najważniejsza była…

NIESPODZIANKA

Na prawdziwym przyjęciu nie może zabraknąć lodowego deseru. Jeśli chcesz zaskoczyć malucha to spraw by na stole pojawiły się kuleczkowe lody Mini Melts.

MINI MELTS

DLACZEGO MINI MELTS?

Mini Melts to setki lodowych kuleczek w jednej porcji. Lody powstają metodą kriogeniczną w bardzo niskiej temperaturze -197 st. C.

Kuleczkowe lody zachwycą dzieci swą różnorodnością. Ilość smaków sprawi, że najbardziej wymagający lodożerca znajdzie coś dla siebie. Dziewczynom najbardziej zasmakowała śmietanka z ciasteczkiem, lody czekoladowe oraz truskawkowe.

mini melts

Z kolei my zajadaliśmy się mango, banana split oraz cytrynowo-limonkowym smakiem. W ofercie Mini Melts są również tak ciekawe lody, jak guma balonowa, czy wata cukrowa. Wszystkie smaki znajdziesz na TEJ stronie.

mini melts

ZA CO CENIMY MINI MELTS?

To oryginalne lody przygotowane na bazie świeżego mleka. Do ich przygotowania wykorzystywane są tylko barwniki naturalnego pochodzenia. Mini Melts w odróżnieniu od tradycyjnych lodów charakteryzują się niższą temperaturą podania (-30 st. C) i nie zawierają pęcherzyków powietrza. Zatem więcej jest lodów w lodach 😊

mini melts

Kuleczkowe lody możesz dostać na sezonowych stoiskach lub całorocznych punktach typu sale zabaw, czy parki trampolin albo lodziarnie.

Ale najlepsze jest to, że możesz mieć…

LODY Z DOSTAWĄ DO DOMU

To nie żart 😊 Możesz zaoszczędzić czas, a lodowe kulki w ciągu 48 godzin zostaną dostarczone przez kuriera wprost do Twojego domu. Jest to świetna alternatywna, gdy szykujesz kinderbal, bądź urodzinowe przyjęcie dla dziecka. Albo masz ochotę na przyjęcie bez okazji, jak my 😀

Dostawa jest gratis, a lody są dostarczane w tzw. styroboxach.

W środku znajduje się produkt w woreczkach strunowych oraz suchy lód, dzięki któremu zachowana jest odpowiednio niska temperatura transportu. Oprócz lodów z dostawą otrzymasz oryginalne czapeczki, które potem mogą służyć dziecku do zabawy np. w piasku.

mini melts

Jeśli chcesz się przekonać jak świetną opcją jest dowóz do domu lodów Mini Melts to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Właśnie ruszył konkurs, w którym do wygrania jest dostawa lodów prosto do domu <3

Szczegóły na naszym FB- Mamine Skarby – TUTAJ 🙂

mini melts

 


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ)
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco) ????
  • dołączysz do nas na Instagramie 

 

Podziel się