Bardzo się cieszę, że spodobał się Wam pomysł na spędzenie aktywnie czasu z dziećmi z okazji dnia Dziecka. Akcja Aktywny Dzień Dziecka ma już wielu zwolenników i wywołuje pozytywne emocje.

Wiele też osób dopytuje o nasze propozycje prezentowe dla najmłodszych, bo inni członkowie rodziny chcieliby kupić coś dla syna czy córki. My w tym roku stawiamy na aktywność, a najbliżsi dostają wskazówki, by zabawki, w które chcą zainwestować były kreatywne i rozwijające.

Takie też możecie znaleźć na stronie www.smyk.com. Ogromny wybór sprawia, że znajdziemy coś zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla najstarszych.

A jeśli miałabym coś wybrać od dziadków dla Laury to z pewnością byłoby to coś z Peppą, na której punkcie moja starsza córa oszalała. Na stronie smyk.com jest w czym wybierać 🙂 A nawet Lila ucieszyłaby się z instrumentów.biale tlo

 

Pora połączyć przyjemne z pożytecznym! Chciałabym Was zachęcić do przyłączenia się do akcji #aktywnyDzieńDziecka 🙂

Zapraszam  na konkurs organizowany wspólnie z www.smyk.com

plakat zmniejszony

Do wygrania 3 Zestawy Maluszka marki Trefl (jest to gra, w skład której wchodzi: 5 puzzli typu baby oraz gra edukacyjna). Zestawy występują w kilku wariantach, z puzzlami: pojazdy, zwierzęta, dinozaury (wysyłane losowo).

Zasady konkursu:

1. Polubić Mamine Skarby oraz Smyk.com 

2. Udostępnić plakat konkursowy (TUTAJ) i zaprosić 2 osoby do zabawy, oznaczając je.

3. Przyłączyć się do akcji „Aktywny dzień Dziecka” (szczegóły TUTAJ), czyli:

-Na Facebook’u, Instagramie  oznaczcie zdjęcia, które pokazują Wasz aktywny „dzień Dziecka”. Wystarczy poniższy hashtag:

#AktywnyDzieńDziecka

Możecie opublikować zdjęcie na naszej tablicy albo swojej (ustawienia publiczne są konieczne), bądź umieścić zdjęcie z hashtagiem na Instagramie (koniecznie wtedy podpiszcie się swoim imieniem i nazwiskiem oraz pamiętajcie o ustawieniach publicznych konta- zdjęć na prywatnych kontach nie jestem w stanie zobaczyć!)

-bawimy się od 28 maja do 14 czerwca 2015 r.

*publikując zdjęcie zgadzasz się na jego opublikowanie na stronie Mamine Skarby

4. Spośród wszystkich oznaczonych zdjęć wybierzemy 3 najciekawsze.

5. Wyniki ogłosimy w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.

Udanej zabawy!

 

 

Podziel się