Do pierwszego czerwca zostało już niewiele czasu. Pewnie większość z Was szuka idealnego prezentu, który by przypadł do gustu najmłodszym. Ja też szukałam. Lubię dawać coś moim dzieciom, co sprawia, że gości na ich buzi uśmiech. To chyba normalne.

Jestem osobą, która wszystko by kupiła, co tylko dzieci zapragną. Ogólnie cienki Bolek ze mnie i jak tylko któraś zrobi maślane oczka to ja już wyciągam ręce, by zabrać coś z półki sklepowej. Tak bardzo lubię je uszczęśliwiać.

Jakie jest moje rozczarowanie jednak, gdy owszem Laura bawi się nową zabawką przez góra pół godziny, po czym rzuca ją w kąt. A nawet jeśli nie chodzi o zabawkę tylko o ulubionego Misia (nie robiąc kryptoreklamy -takiego do jedzenia), gdy go zje to zaraz domaga się następnego… Ehh nie tędy droga. Uczę je tylko tego, że wciąż chcą więcej i więcej, a nie doceniają tego, co dostają.

Znacznie bardziej wolę tą radość moich dzieci, która trwa dłużej niż 2 minuty przy kasie w sklepie.

Uwielbiam błysk w oku mojej dwulatki kiedy to robi coś nowego, niezwykłego. Wspina się, skacze, biega. Przebywa na świeżym powietrzu i robi coś pierwszy raz w swoim życiu. Nawet Lila pokazuje swój szelmowski uśmieszek, kiedy to jesteśmy na placu zabaw i próbuje wejść na drabinki… Ona też chce poznawać świat, robić to, co jej starsza siostra.

Tak sobie myślę ile jeszcze rzeczy bym chciała pokazać moim córciom. Obiecałam Laurze podróż pociągiem i jeszcze tego nie zrealizowałam, myślę, że ucieszyłaby się także z wizyty w Oceanarium, podobnie jak Lila.

W tym roku będzie wyjątkowy prezent dla dziewczyn z okazji dnia dziecka. Nasz CZAS. I co ważniejsze: AKTYWNIE SPĘDZONY .  Żeby te uśmiechy zatrzymać. A nie ofiarować kolejną zabawkę, którą rzucą w kąt.

DSC_0760 DSC_0774DSC_0791DSC_0792DSC_0794DSC_0802

Chcecie się przyłączyć? To nie chodzi o ten tylko jeden dzień. Jak w poniedziałek będziecie w pracy to zróbcie dzień dziecka w niedzielę. W każdym razie możecie również pokazać jak spędzacie czas z najmłodszymi- a co najważniejsze aktywnie.

Na Facebook’u, Instagramie  oznaczcie zdjęcia, które pokazują Wasz aktywny „dzień Dziecka”.

#AktywnyDzieńDziecka

Od 21 maja do 14 czerwca możecie oznaczać zdjęcia.

Ja je wszystkie zbiorę i powstanie z nich jeden, inspirujący post.

Pokażcie, że łatwo jest sprawić dziecku radość :)!

Jesteście za?

Podziel się