Nasz ogród nie jest duży, jednak są takie rzeczy, które nie wyobrażam się nie mieć na nim. Szczególnie, gdy ma się dzieci. 

Oto nasza lista rzeczy, które się przydadzą, gdy posiadamy ogródek. 

STÓŁ OGRODOWY

Pamiętam jak mieszkaliśmy w bloku. Latem naszą atrakcją była kawa na balkonie z rana. Dzisiaj mamy stół na naszym tarasie i możemy jadać obiady na świeżym powietrzu. 

stół ogrodowy

Taki stół to miejsce spotkań, rozmów z najbliższymi. To wspólne spożywanie posiłków, grillowanie. On z pewnością jest istotnym elementem naszego ogrodu. I nie służy tylko do konsumowania- można na nim również grać 🙂

stół ogrodowy

Większy wybór stołów znajdziecie na tej stronie: STOŁY OGRODOWE

GRILL

To jakby w zestawie ze stołem, szczególnie latem. Grill staje się pretekstem do spotkań, integruje. Taki niepozorny sprzęt, a jednak potrafi zadbać o odpowiednią atmosferę. Któż z nas nie zna polskiego „sezonu na grillowanie”?

HAMAK

Jeśli w Twoim ogrodzie są drzewa to hamak staje się idealną opcją. Można stworzyć idealne miejsce na odpoczynek, zrelaksowanie się.

hamak

Hamaki można wziąć również ze sobą, gdy wybieramy się do lasu. My tak robimy. To dobry sposób na wyciszenie się, zatrzymanie w biegu i podziwianie przyrody.

Jeśli nie masz drzew w ogrodzie to również jest alternatywa. Są takie hamaki, które stoją samoistnie na podłożu, bo posiadają stelaż. 

SPEEDBALL

To zestaw, który służy do doskonalenia umiejętności gry. Składa się ze słupka, dwóch rakiet i piłki. Można grać samemu, albo w dwie osoby. Dobra zabawa gwarantowana. 

speedball

TRAMPOLINA

To nasz zakup, który był uwarunkowany. Warunek był taki, że kupujemy trampolinę, gdy sprzedamy sprzęty, których nasze córki już nie używają. Pod młotek poszły starsze hulajnogi dziewczyn oraz za mały rowerek biegowy. 

Udało się zebrać odpowiednią sumę, by móc kupić upragnioną przez L&L trampolinę. Mamy ją od maja i praktycznie nie ma dnia, by z niej nie korzystały, zatem zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. 

trampolina ceneo

Trampoliny Berg znajdziecie TUTAJ

ZESTAW DO BADMINTONA

zestaw do badmintona

To chyba jeden z najlepszych naszych zakupów, który polecam szczególnie latem.  Zestaw do badmintona spowodował to, że moje córki zechciały w ogóle nauczyć się gry w badmintona. I jak efekty? Zestaw mamy już od zeszłego roku, więc teraz moim córkom świetnie idzie gra. 

Taki zestaw można schować i wziąć ze sobą- do lasu, na plażę, albo rozłożyć na ogródku. 

Podziel się