Myślałam, że o zabawkach dla dzieci wiem już wszystko. A jak nie wszystko to WIELE. Myślałam, że już nic nie jest w stanie mnie zdziwić, zaskoczyć, czy zachwycić.

Zabawki się powtarzają, a firmy się prześcigają w tym, by były bardziej kolorowe, bardziej grające, bardziej edukacyjne. Ale gdzieś tam zawsze leży granica. Granica, której nie da się przekroczyć- jak myślałam.

TAK BARDZO SIĘ MYLIŁAM

Ting Pen to premierowy produkt, dostępny w sklepie Empik . W zestawie z wybraną książką tworzy niesamowitą zabawkę, z której korzystać mogą nawet dorośli. Po co? By pomóc sobie chociażby w nauce języków.

Szczerze mówiąc to byłam przekonana, że Ting Pen jest jednym z takich interaktywnych długopisów, które należy przyłożyć do konkretnego miejsca w książce, by „coś się zadziało”.

Tak bardzo się myliłam.

ALE OD POCZĄTKU

Aby Ting Pen mógł i Ciebie zachwycić to potrzebujemy kilku rzeczy.

Długopis Ting Pen wraz z wybraną książką/ książkami

Przyda się również…

Jedno dziecko/ większa ilość dzieci (jeśli jesteś w stanie ogarnąć ;))

Ewentualnie…

Jeden ciekawy dorosły 🙂

U nas opcja numer 1, zatem możemy zaczynać.

Włączamy długopis, po czym go aktywujemy i już możemy odkrywać ciekawostki, które znajdują się w książce. A jest tego sporo!

Jakiekolwiek miejsce w książce nie dotkniemy to długopis się odezwie. Małe rączki nie muszą trafić w specjalnie wyznaczone miejsce, by usłyszeć dźwięk zwierzęcia, czy daną ciekawostkę.

Do wyboru mamy kilka książeczek- w zależności od zainteresowań dziecka. Jest książeczka o dinozaurach, zwierzętach w ZOO, czy też stymulująca naukę godzin, bądź języków obcych.

Ting Pen nie tylko czyta tekst, ale uzupełnia go o ciekawostki, zachęca do aktywnego uczestnictwa. Spędzanie czasu przy takiej atrakcji w długie jesienne wieczory to nauka połączona ze świetną zabawą.

SKĄD TO WIEM?

Bo sprawdziłam to na moich dzieciach 🙂

Spędzamy wspólnie czas, a one zachwycają się każdym dźwiękiem. Jest pobudzona ich wyobraźnia i chęć poznawania świata.

Produkt jest dla każdego- dla małego i dużego. Długopis działa również ze słuchawkami, a w przygotowaniu jest seria książek dla dorosłych do nauki języków.

Nabyć go można (wraz z dowolną książką) w salonach Empik oraz na stronie Empik.com

To jak? Podoba Ci się Tig Pen? 🙂

Podziel się