Już coraz bliżej do września, powoli odliczam dni kiedy to moja pierworodna pójdzie do przedszkola. W sumie to nie mogę się doczekać (taka wyrodna matka ze mnie ;)).  Jednak zanim to nastąpi to muszę ją do tego ważnego kroku przygotować.

Czego nie może zabraknąć?

DUŻE

Po pierwsze przyda się jakiś śpiworek, który otuli naszego małego człowieczka podczas drzemki. Czemu od tego zaczynam? Bo chcę Wam pokazać cuda, jakie niedawno odkryłam. Wszystko za sprawą Cozydots.

spiworek-przedszkolny-fly-awayspiworek-przedszkolny-clouds

 

Bogactwo wzorów i kolorów. Czyli moja bajka. Możecie spytać dlaczego śpiworek skoro mogłaby być poduszka i dajmy na to- kocyk? Ja jestem zwolenniczką tego, by wszystko się trzymało kupy 🙂 Poduszka jest wszyta i nigdzie nie zginie, a i przykryć dziecko jest łatwiej. Ułatwiajmy sobie i naszym dzieciaczkom życie. I tyle w temacie.

W każdym razie Laura ma już swój śpiworek 🙂

DSC_0057Na stronie Cozydots znajdziecie wiele różnych pięknych rzeczy, a pozostając w temacie wyprawkowym- również worki na kapcie.

worek-na-kapcie-blue-stars worek-na-kapcie-lovely-dots

Cokolwiek nie wybierzecie to mam dla Was dobrą wiadomość- czeka na Was rabat 15% na dowolny zakup na stronie www.cozydots.comWystarczy przy zakupie podać hasło: MAMINESKARBY2015

Numer 2 na naszej liście to naklejki podpisane.pl. Pisałam już o nich w TYM wpisie. Są wręcz koniecznością, bo w przedszkolu rzeczy się zwyczajnie gubią, albo inaczej: przechodzą w inne ręce. Aby temu zapobiec należy je podpisać. A dzięki naklejkom i wprasowankom oszczędzamy czas i niejednokrotnie ubrania (bo pomazane pisakiem już nie wyglądają tak ładnie ;)).

DSC_0572Po trzecie– niezbędny jest również cały stos ubranek. Dzieci się brudzą, potrzebują rzeczy na przebranie. A same ubrania powinny być wygodne (czyli spodnie raczej na gumkę, niż na zamek) oraz niekrępujące ruchów.

My postawiliśmy na 5.10.15Duży wybór, a do tego przeceny, czyli coś dla mnie 🙂

5 10 15 3 5 10 15

Na koniec numer 4, czyli mój największy dylemat, a mianowicie kapcie.

Z pewnością powinny być na twardej podeszwie, oddychające i takie, które z łatwością się zakłada. Na rynku jest całkiem spory wybór ale zasięgnęłam Waszej rady (tych mam, które są bardziej doświadczone w tej kwestii) na fb i najbardziej polecane były trzy marki.

Cool Club ze SMYKA

Jako wygodne, łatwe do zakładania oraz w ciekawych wzorach. Do tego tanie (Cena ok 20-25 zł).

Cool Club Smyk 2 Cool Club Smyk

Befado

Wygodne, wykonywane zgodnie z zaleceniami ortopedów oraz antropologów.  Średnie cenowo (cena ok. 35- 45 zł).

Befado befado2

 

SlippersFamily

Także polecane przez wielu. Wyjątkowy design, kapcie profilaktyczne i oddychające. Najdroższe- cena ok 89 zł

Slippers Family 2 Slippers Family

A które ja wybrałam, a raczej Laura? Wkrótce dam Wam znać.

Jak u Was szykowanie do przedszkola?

Podziel się