Jesień to taka pora roku, kiedy nieraz mam ochotę zakopać się pod grubą pierzyną i nie wychodzić przed wiosną. Ewentualnie grzane winko dożylnie, a ja leżę i pachnę goździkami. Istnieje jednak wysokie prawdopodobieństwo, że i tam mnie dzieci znajdą, więc nie mam co próbować. Pozostaje się tylko dostosować 🙂

A najlepiej nie siedzieć w domu jesienią, bo… Właśnie! Jest co najmniej 5 (a nawet 6) dobrych powodów, dla których warto ubrać na cebulkę siebie, dzieci i męża. Nie wierzysz? No to jedziemy 🙂

 

1. Nie potkniesz się o klocek leżący na podłodze

Mało tego- nawet nie będziesz miała okazji na niego nadepnąć. Pod Twoimi stopami szeleścić będą jedynie liście.

 

2. Poczujesz się jak dziecko

Gdy skierujesz swoje kroki do lasu. Możesz tarzać się w liściach, ganiać aż poczujesz zadyszkę, wrzeszczeć i oceniać jak daleko wiatr Twoje słowa poniesie. Nic Cię nie ogranicza, czas się zatrzymuje.

 

dsc_1084dsc_1088dsc_1091

 

3. Zadbasz o porządek w domu…

Mimo, że pozwolisz dzieciom trochę nabałaganić. A niech rzucają się liśćmi. Kto im zabroni?

 

4. Oszczędzisz sobie kłótni

Nie wiem jak to jest u Was ale moje dziewczyny kłócą się przeważnie o jedną zabawkę- jakby ich mało miały w domu. Uparte są i przeważnie chcą się jednocześnie bawić jedną, wybraną lalką, mimo, że cały stos lalek leży nieużywany. Kłótnia gotowa.

Lepiej wyjść z domu, skierować się do lasu. A tam liście na każdym kroku, patyczków też sporo, kamyczków też raczej nie zabraknie. I SPOKÓJ gwarantowany.

dsc_1108dsc_1110dsc_1111dsc_1112

 

5. Będziesz mieć okazję, by zrobić pamiątkowe zdjęcia

W sam raz do rodzinnego albumu! Tyle kolorów, tyle barw jesieni nie może się zmarnować. Wyjdź z domu i wróć z piękną pamiątką na lata. Jesień jest taka piękna, wystarczy na nią spojrzeć z innej perspektywy.

dsc_1170dsc_1094dsc_117

 

Warto wyjść z domu jesienią i spędzić aktywnie czas. Najlepiej z aparatem u boku, by..

6. Mieć szansę wygrać!

Wystarczy pokazać na zdjęciu jak Ty i Twoje dziecko aktywnie spędzacie czas jesienią, by wziąć udział w konkursie aktywna jesień (TUTAJ)

Do wygrania jedna nagroda główna – mata edukacyjna Tiny Love, oraz trzy nagrody pocieszenia – zabawki Skip Hop.

Zrób zdjęcie i wypełnij formularz na stronie enfamil.babyonline.pl

 

Powodzenia!

blogerki_napis

Podziel się