Z Laurą trochę się musiałam nawymyślać jeśli chodzi o prezenty. Dla dwulatki wybór jest ogromny ale nie wszystkie zabawki są warte uwagi.

Przedstawiam Wam naszą listę wymarzonych prezentów dla dwuletniego dziecka.

plakat ostateczny

1.Easy Creative Ciastokreacja Wiaderko Max

Niepodważalny numer jeden. Odkryty dzięki koleżance, która ma córeczkę w wieku Laury (z resztą córeczkę w wieku Lilki też ma :)).

Kiedy tylko Laura dostała w swoje małe rączki Ciastokreację to bawiła się nią bez wytchnienia. Nawet sama 🙂 jeśli jest jakakolwiek szansa, że moje Lorcia pobawi się czymś zupełnie sama i nie musi być w tym czasie zabawiana przez mamę to ja jestem w stanie zapłacić każdą cenę. Na szczęście to nie jest aż tak duży wydatek 🙂

i-ciastokreacja-wiaderko-max-easy

 

Wszystkie produkty z serii Ciastokreacja znajdziecie TUTAJ

2. Play tive Junior drewniany domek z Lidla za 139 zł (w 2014 roku kosztował 159 zł)

Chyba już każdy słyszał o tegorocznych zabawkowych gazetkach z Lidla i Biedronki. W obu znajdziemy drewniany domek dla lalek. Mi osobiście bardziej przypadł do gustu ten z Lidla. I kochany dziadziuś Mikołaj nieźle się musiał najeździć, by go zdobyć. Ale już jest nasz i wiem, że Laura będzie zachwycona 🙂

102395_02_f3. Play tive Junior drewniane mebelki do domu dla lalek z Lidla za 29,99 zł

Jest domek, więc muszą być mebelki 🙂 Nie chce nic mówić, ale te pierwsze w sam raz pasują do pokoju dziewczynek .

102387_03_f102387_06_f

4. Maileg-Królik mały

Maileg królik

 

Mamy już domek i mebelki, potrzebujemy jeszcze kogoś, kto by w nim zamieszkał. Mały królik mógłby zostać pierwszym lokatorem. Piękny, stworzony z dbałością o szczegóły, mający zaledwie 7 cm wzrostu 🙂 Idealny do drewnianego domku.

Tego królika wiele innych znajdziecie na stronie amazing decor.

5.Bino pociąg drewniany Trenino

i-bino-pociag-drewniany-trenino-82242

„Ciucie” , jak to mówi Laura to jej nieskrywana miłość. Ilekroć jesteśmy na sali zabaw, gdzie jest drewniana ciuchcia wraz z torami to potrafi przy niej siedzieć conajmniej półgodziny. Minusem jest to, że zajmuje (z torami) całkiem sporo miejsca.

Zawsze jednak można kupić w Lidlu sam drewniany pociąg za 24,99 zł 🙂

pociąg zmniejszony

Inne drewniane pociągi możecie znaleźć TUTAJ

6.Brimarex Zestaw Lekarski w Walizce

i-brimarex-zestaw-lekarski-w-walizce-maly-doktor-zw-123e-0510u164Lekarz ostatnio robi furorę. Lorcia przestała się bać wizyty u doktora, wręcz prosi by wsłuchiwał się dłużej w bicie jej serduszka, gdy jesteśmy na wizycie. Kiedy byłyśmy u jej koleżanki w domu to nie rozstawała się z torbą lekarską. Każdego chciała zbadać, zmierzyć ciśnienie. Dlatego też najbardziej mnie interesuje taki zestaw lekarski, który składałby się z wielu części i miał walizkę.

Inne zestawy lekarskie znajdziecie TU

Jak Wam się podoba ? Jak zawsze liczę też na Wasze podpowiedzi 🙂

Podziel się