Lubicie wyjątkowe rzeczy? Takie, które gdy się je założy to ludzie zadają Ci pytanie: „A gdzie kupiłaś?”

Ja uwielbiam ubierać tak moje córcie. Czasy, w których żyjemy pozwalają nam na dużo więcej- jest w czym wybierać.

Jednak gdy chcemy postawić na coś wyjątkowego, coś czego nie będzie miało co drugie dziecko spotkane na ulicy to warto zwrócić uwagę na produkty handmade. Tworzone z pasją przez osobę, która lubi to robić i ma taki pomysł na życie.

Sama tworzę własnoręcznie robione ozdoby i wiem ile czasu i energii trzeba poświęcić, by stworzyć zamówioną rzecz. Dlatego doceniam osoby, które szyją rzeczy dla dzieci, takie jak Simon & Sophie. Tym bardziej, że założycielkę- Anię miałam okazję poznać osobiście na Mazurskim Spotkaniu Blogerów.

Ania tworzy niepowtarzalne rzeczy- jeszcze takich materiałów, jak u niej na stronie nigdzie nie widziałam. Zachęcam was do zajrzenia na stronę Simon & Sophie, a sami się przekonacie o czym mówię 🙂

A tymczasem przedstawiam Wam nasze produkty made by Ania. Dziewczynki mają swoje komplety na zimę w postaci czapek i kominów w ważki, a do tego zamówiłam im po spódniczce z tego samego materiału.

DSC_0363DSC_0372 DSC_0373 DSC_0375 DSC_0376 DSC_0378 DSC_0381A teraz zdjęcia Liluszki w spódniczce od Simon &Sophie wykonane przez H. Pietrzak

2014.12.09 258a http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/Więcej zdjęć dziewczynek w spódniczkach w ważki znajdziecie w poście sylwestrowym (TUTAJ)

A na koniec dowód, że sama czasem podbieram dziewczynom komin 😉

DSC_0194

 

 

Podziel się