Są takie seriale na platformie Netflix, które wciągają. Oglądasz pierwszy odcinek, a potem kolejne, bo nie możesz doczekać się tego, co będzie dalej. 

Tak było właśnie z tymi serialami. To moja subiektywna opinia. Ale każdy z nich miał to „coś”, co sprawiało, że z chęcią do niego wracałam. 

Dom z papieru

Ten serial wciągnął mnie i Artura bez reszty 🙂

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

Zwiastun:

Rodzina Plus

Rodzina Plus

To szwedzki serial komediowo- dramatyczny o zmaganiach rodziny patchworkowej. Humor tego serialu i rodzaj sarkazmu bardzo mi odpowiadają. Są w nim również poruszane problemy wychowawcze, relacyjne. W serialu dobrze widać jak jedna decyzja pociąga za sobą konsekwencje dla wielu ludzi. 

Rodzina Plus

Zwiastun: 

Już nie żyjesz

już nie żyjesz

Pora na czarną komedię z Christiną Applegate. Wdowa Jen Harding szuka zabójcy męża potrąconego przez samochód. Na spotkaniach grupy wsparcia poznaje Judy Hale, z którą się zaprzyjaźnia. Okazuje się, że Hale stara się za wszelką cenę ukryć pewną tajemnicę przed Jen.

Zwiastun: 

The Sinner

The sinner

To serial kryminalny, który od pierwszej sceny przykuwa uwagę i wciąga. Historia skupia się na Corze Tannetti, która publicznie na plaży  śmiertelnie rani nożem chłopaka. Kobieta nie wie dlaczego to zrobiła. A odpowiedź nie jest wcale taka oczywista.

The Sinner

Zwiastun:

Good Girls

Good Girls

Czas na dawkę humoru i życiowe perypetie. Tych kobiet nie da się nie lubić- można się z nimi pośmiać, a czasem też popłakać. Ten serial to z pewnością dobry pomysł na wieczór. 

Good Girls

Zwiastun:

Lupin

lupin

Złodziej Assane Diop jest jedynym synem imigranta z Senegalu, który przybył do Francji szukając lepszego życia. Ojciec Assane’a zostaje fałszywie oskarżony o kradzież drogiego diamentowego naszyjnika przez swojego pracodawcę- bogatego i wpływowego Huberta Pellegrini, po czym wiesza się w więziennej celi.

25 lat później, zainspirowany książką o dżentelmenie-złodzieju, Arsène Lupinie, którą otrzymał niegdyś od ojca, Assane postanawia zemścić się na Pellegrinim i jego rodzinie. Wykorzystuje swoją charyzmę, mistrzostwo w sztuce kradzieży, zakradania się i kamuflażu by obnażyć Pellegriniego i jego przestępstwa.

lupin serial

Zwiastun:

13 powodów

13 powodów

Hannah Baker popełnia samobójstwo, a jej znajomy dostaje trzynaście nagrań magnetofonowych, na których dziewczyna nagrała powody odebrania sobie życia. 

Serial, z którym warto się zapoznać- szczególnie, gdy ma się dzieci. Nieco przerysowany, ale porusza ważne problemy nastolatków. 

13 powodów

Zwiastun:

Pracujące mamy

pracujące mamy

To serial, który niesamowicie mnie bawi. Na początku wydawał się bardzo głupkowaty, jednak z czasem wciągnęłam się w historie kilku mamusiek. Niedawno pojawił się sezon 4 i 5. Obejrzałam oba w ciągu 3 dni 🙂 Już czekam na sezon 6. 

pracujące mamy

Jak wygląda fabuła? Cztery kobiety z Toronto kończą urlop macierzyński i wracają do pracy. Połączenie życia zawodowego i rodzinnego okazuje się jednak trudniejsze niż myślały.

Zwiastun: 

A Wy możecie polecić jakieś wciągające seriale? Piszcie w komentarzach 🙂


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ) 
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco)
  • dołączysz do nas na Instagramie 

Podziel się