Są takie seriale na platformie Netflix, które wciągają. Oglądasz pierwszy odcinek, a potem kolejne, bo nie możesz doczekać się tego, co będzie dalej. 

Tak było właśnie z tymi serialami. To moja subiektywna opinia. Ale każdy z nich miał to „coś”, co sprawiało, że z chęcią do niego wracałam. 

Dom z papieru

Ten serial wciągnął mnie i Artura bez reszty 🙂

Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

Zwiastun:

Rodzina Plus

Rodzina Plus

To szwedzki serial komediowo- dramatyczny o zmaganiach rodziny patchworkowej. Humor tego serialu i rodzaj sarkazmu bardzo mi odpowiadają. Są w nim również poruszane problemy wychowawcze, relacyjne. W serialu dobrze widać jak jedna decyzja pociąga za sobą konsekwencje dla wielu ludzi. 

Rodzina Plus

Zwiastun: 

 

Już nie żyjesz

już nie żyjesz

Pora na czarną komedię z Christiną Applegate. Wdowa Jen Harding szuka zabójcy męża potrąconego przez samochód. Na spotkaniach grupy wsparcia poznaje Judy Hale, z którą się zaprzyjaźnia. Okazuje się, że Hale stara się za wszelką cenę ukryć pewną tajemnicę przed Jen.

Zwiastun: 

The Sinner

The sinner

To serial kryminalny, który od pierwszej sceny przykuwa uwagę i wciąga. Historia skupia się na Corze Tannetti, która publicznie na plaży  śmiertelnie rani nożem chłopaka. Kobieta nie wie dlaczego to zrobiła. A odpowiedź nie jest wcale taka oczywista.

The Sinner

Zwiastun:

 

Good Girls

Good Girls

Czas na dawkę humoru i życiowe perypetie. Tych kobiet nie da się nie lubić- można się z nimi pośmiać, a czasem też popłakać. Ten serial to z pewnością dobry pomysł na wieczór. 

Good Girls

Zwiastun:

13 powodów

13 powodów

Hannah Baker popełnia samobójstwo, a jej znajomy dostaje trzynaście nagrań magnetofonowych, na których dziewczyna nagrała powody odebrania sobie życia. 

Serial, z którym warto się zapoznać- szczególnie, gdy ma się dzieci. Nieco przerysowany, ale porusza ważne problemy nastolatków. 

13 powodów

Zwiastun:

 

A Wy możecie polecić jakieś wciągające seriale? Piszcie w komentarzach 🙂


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ) 
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco) ????
  • dołączysz do nas na Instagramie 

Podziel się