Wiecie już dobrze, że mam w domu dwie kucharki. Zawsze skore do pomocy przy przygotowywaniu potraw. A już na pewno wtedy, gdy robimy ciastka, czy też ciasto czekoladowe.

Wtedy to wręcz kłócą się która ma pierwsza pomóc, która ma stać bliżej mamy. I z godzinnego przygotowywania posiłku robi się bite 3 godziny. Dodać do tego należy ogrom czasu, który potem musimy przeznaczyć na sprzątanie. Bo nieraz kuchnia wygląda jakby przeszedł przez nią huragan.

Kiedy jest weekend to łatwiej jest nam zagospodarować taką ilość czasu. W tygodniu nieco gorzej.

ALE MAM NA TO SPOSÓB!

Co gdybym Ci powiedziała, że możesz zająć czymś dwójkę swoich dzieci na tyle długo, że sama spokojnie zrobisz obiad? Na dodatek one Ci w tym pomogą, a raczej zrobią swoje dania i co najlepsze- będzie przy tym niewiele sprzątania.

Nie wierzysz? Ja ostatnio się przekonałam, że to możliwe. Przy tym uśmiech z buzi moich dzieci nie schodził.

Zresztą sam(a) się przekonaj 🙂

Dzięki Brykacze.pl dziewczyny rozpoczęły swoją bezpieczną, kulinarną przygodę wraz z kuchnią MASTER CHEF Exclusive od Little Tikes.

WIESZ CO PODOBA MI SIĘ W TEJ KUCHNI NAJBARDZIEJ?

L&L spokojnie mogą bawić się przy niej razem. Jest wystarczająco duża, by jedna córa stała po jednej stronie i zmywała naczynia, a druga w tym czasie gotowała lub piekła. Ewentualnie dzwoniła, bo telefonu też nie brakuje 🙂

kuchnia little tikes brykacze.pl

Kuchnia wydaje dźwięki, dzięki czemu zabawa przy niej jest dla dziewczyn niesamowitą frajdą i czują się jak kucharki z prawdziwego zdarzenia.

Ale przecież obiecałam Ci też chwilę dla siebie! Z kuchnią Little Tikes to banalnie poste. W końcu ekspres do kawy, który jest w zestawie nie mógł się zmarnować.

Prawda, że dziecinnie proste? Taka trochę sucha ta kawa ale cóż- popracujemy nad tym ;).Ważne, że dziewczyny zostały zachęcone, by robić coś dla drugiego człowieka. A skoro tym drugim człowiekiem jestem ja, to nie mam zamiaru narzekać.

kuchnia little tikes brykacze.pl

Taka zabawka uczy i bawi. A co ważne- jest bardzo zajmująca. Brudne naczynia trzeba przecież umyć, a potem włożyć do suszarki.

Ugotować jedzenie i zadzwonić po mamę 🙂

By wpadła na obiad, ewentualnie na herbatkę 😉

kuchnia little tikes brykacze.pl

kuchnia little tikes brykacze.pl

kuchnia little tikes brykacze.pl

Jeśli zastanawiasz się nad zabawką pod choinkę, która pobudzi kreatywność i zajmie Twoje dziecko/dzieci na chwilę to wpadnij na stronę Brykacze.pl.

Podziel się