Wielkimi krokami zbliża się święto dziadków. Warto by było wręczyć im niebanalny prezent na dzień Babci i Dziadka. Prezent, który sprawi, że poczują się wyjątkowo.

Taki, który będą mieli na lata, a nie zaraz schowają w kąt. To nie lada wyzwanie, gdyż jak wiemy babcia i dziadek wszystko mają. Oczywiście tak brzmi odpowiedź, gdy się ich spyta o wymarzony prezent.

Chcę Wam ułatwić zadanie i postanowiłam poszperać nieco i wybrać interesujące rzeczy, które świetnie sprawdziłyby się w roli prezentów na Dzień Babci i Dziadka.

Na początku pokażę Ci, co sami wybraliśmy.

FOTOKSIĄŻKA

Dlaczego prezent od serca? Bo możemy ofiarować najbliższym wspomnienia. Dzięki Fotoksiążce Printu Babcia z Dziadkiem będą mogli wracać do chwil spędzonych z wnukami. A może warto stworzyć fotoksiążkę, która pokazywałaby ich wzajemną relację odkąd się poznali? Bogata oferta szablonów na stronie Printu pozwala stworzyć swoje własne, wyjątkowe dzieło. To z pewnością świetny prezent na dzień Babci i Dziadka, który zostanie z nimi na lata.

A tak się prezentuje nasza fotoksiążka. 

Jeśli i Ty masz ochotę stworzyć taką fotoksiążkę to mam dla Ciebie NIESPODZIANKĘ!

Rabat -50% do Printu. Wystarczy wejść na ten LINK i pobrać kod rabatowy 🙂

FOTOKALENDARZ

Świetnym prezentem jest też fotokalendarz, w którym możemy zamieścić zdjęcia wnuków, lub dziadków z wnukami. To z pewnością miły i praktyczny prezent. U nas to już tradycja- dziadkowie mają co roku zaktualizowane zdjęcia, plus w kalendarzu zaznaczamy im wszystkie ważne, rodzinne daty. Ku pamięci. Bardzo sobie to chwalą, gdyż mają wszystko w jednym miejscu, przejrzyście opisane 🙂

1.Czekoladki Super Babcia

2.Czekoladki dla Kochanego Dziadka

3.Napis czekoladowy Babcia i Dziadek

1. Kubek dla Babci

2. Filiżanki z nadrukiem i ręczniki z haftem

3. Magnes Kocham Cię Babciu

4. Zapiski Babci

5. Poduszka Najlepsza Babcia pod słońcem

6. Grawerowana dekoracja Najlepsza Babcia

1.Zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy 50 +

2. Voucher do teatru dla dwojga

3. Masaż pleców

4. Vita Buerlecitin

5. Ciśnieniomierz

6. Biały Jeleń

 

Uff to już koniec! Nie ukrywam, że sporo się napracowałam, by zrobić to zestawienie. Dlatego jeśli uważasz, że komuś mógłby się przydać ten post to śmiało ślij w świat!

Ściskam

Magda

Podziel się