Wiem, że powoli szykujecie prezenty dla swoich dzieci. Moje dziewczyny mają już całą listę prezentów, na której królują oczywiście ZABAWKI.

To normalne, ale nie wiem jak Wy- jednak ja mam już czasem dosyć tej całej masy nowych zabawek po Świętach, których choćby w połowie nie mam gdzie kłaść.

Mam jednak dwa niezawodne sposoby na to, by uszczęśliwić nie tylko dziecko- ale i siebie! By wilk był syty, a owca cała.

Ciekawość Was zżera?

Otóż już podpowiadam 🙂

1.Zrób selekcję zabawek

To nasz coroczny rytuał. Odkładam na bok zabawki, którymi moje dzieci się już nie bawią. Są wśród nich takie, z których wyrosły albo zwyczajnie te, które się im znudziły. Wszystkie zajmują niepotrzebnie miejsce.

Większość z tych odłożonych zabawek można oddać, a część jest w tak dobrym stanie, że wystarczy sprzedać, by mieć ekstra gotówkę na Święta. Warto ją przeznaczyć na takie prezenty, które posłużą dzieciom na dłużej.

2.Wybierz praktyczne prezenty dla dziecka

Co to znaczy praktyczne? To takie, które nie służą jedynie do zabawy, a potrafią sprawić, że zagości uśmiech na buzi dziecka.

Takim prezentem z pewnością jest matoworek. Można go używać jako maty do zabawy, ale również świetnie zastąpi kosz na zabawki i sprawi, że posprzątanie dziecięcego pokoju stanie się bułką z masłem.

dsc_1125

Wrzucamy do niego zabawki, po czym jednym rucham zmieniamy go w worek na zabawki.

A sam matoworek potrafi dostarczyć masę zabawy 🙂

dsc_1186

dsc_1194dsc_1206

Kiedy już złożymy zabawki to starczy miejsca na inne, równie praktyczne prezenty 🙂

Choćby takie jak te…

sangotrade-podpisane

Zyskujemy 2 w jednym- ładny wygląd pokoju dziecięcego, oraz frajdę dziecka. Prawda, że prosta sprawa? O namiocie wiszącym i pufach pisałam TUTAJ. Sam namiot świetnie się sprawdził w okresie letnim na balkonie, gdy się jednak zrobiło zimno- został przeniesiony do pokoju dziewczyn, gdzie jak widać świetnie współgra z otoczeniem.

dsc_1137

Same dodatki potrafią zmienić pokój i nadać mu charakter. Dzieci również cieszą się z takich rzeczy, które będą im służyć na dłużej, a nie tak jak kolejna zabawka zostaną rzucone w kąt… Przecież kosz na zabawki może być piękną ozdobą w pokoju, a przy okazji zagwarantować porządek, girlanda to świetny dodatek, a pufy nigdy nie wyjdą z mody.

Można też postawić na jeszcze bardziej praktyczny prezent.

Choćby pościel dla starszaka 🙂

Tak się składa, że razem z Sangotrade mamy dla Was 2 niespodzianki 🙂

Pierwsza z nich to prezent, który możecie otrzymać robiąc zakupy za minimum 150 zł na stronie Sangotrade. Szczegóły TUTAJ.

banner-sango-05b-facebook

A druga to KONKURS, w którym do wygrania jest jakże praktyczny prezent- duży kosz na zabawki. Szczegóły TUTAJ.

konkurs-kosz-sangtrade-plakat-na-blog

Są chętni? 🙂

Podziel się