Rodzina to siła jak zwykło się mówić. Siła niezastąpiona, bo potrafi Cię popchnąć do działania, bo w końcu masz dla kogo. Masz dla kogo się starać, masz dla kogo być wzorem do naśladowania.

U mnie tak właśnie było- gdyby nie rodzina to nie byłoby bloga. Nie byłoby też mojej firmy, bo to dzięki córkom odkryłam pasję fotografowania i pisania o rodzicielstwie.

Gdy się rodzi mały człowiek to wiele planów musi iść w odstawkę- to najlepsza próba dla związku. Jednak jak się ją przetrwa to wyjdzie się z niej silniejszym jako rodzina. Bardziej zacznie się doceniać- codzienność i najbliższych.

Dzisiaj właśnie o docenianiu, a raczej o gadżetach, które pokazują przywiązanie do wartości rodzinnych. Myślę, że warto się w niektóre zaopatrzyć, by wciąż sobie przypominać- jak wiele mamy.

Na pierwszy ogień idą…

1. KREATYWNE KOSZULKI DLA CAŁEJ RODZINY

Wybór koszulek dla rodziny jest ogromny! Do tego kreatywne treści i już mamy świetny prezent na rocznicę, a nawet taki bez okazji 🙂 To tylko kilka propozycji:

My wraz z dziewczynami  zaopatrzyłyśmy się w koszulki, które mówią o nas całą prawdę 😉

2. KREATYWNE NAPISY NA ŚCIANIE

Osobiście jestem nimi zachwycona. Wprowadzają swoisty nastrój w domu, od razu jest jakoś przytulniej i milej się do niego wraca.

3. KREATYWNE RAMKI NA ZDJĘCIA

Uwielbiam zdjęcia,bo one pozwalają zachować najpiękniejsze wspomnienia. Lubię też kreatywne wykorzystanie zdjęć, tak jak ma to miejsce poniżej.

4. KREATYWNE NAKLEJKI NA SAMOCHÓD

Oklejanie samochodów jest ostatnio bardzo modne. Można zmienić kolor auta, nadać mu inny charakter. 

Naklejki wyróżniają nas, tym bardziej, że można je spersonalizować.

A Wy macie jakieś pomysły na kreatywne prezenty dla całej rodziny?

Podziel się