Minęły Święta, a ja łapie się na tym, że nawet nie podzieliłam się z Wami naszymi świątecznymi zdjęciami.

Nadrabiam zatem zaległości 🙂

DSC_0838DSC_0875 DSC_0885

DSC_0942 DSC_0950 Powoli zbliża się Nowy Rok. Wkrótce okaże się co ze sobą przyniesie. Jest inaczej niż, gdy kończył się 2013. Byłam wtedy w ciąży z Lilą i wiedziałam, że czeka mnie roczny urlop macierzyński. Zbliżający się nowy rok to zapowiedź końca urlopu. Przed nami wiele decyzji i nowych wyzwań. Powrót do pracy, a może nowa praca…  Lila od września do żłobka, a Laura do przedszkola?  A może jednak nie?

Marzy mi się jedno… Aby ten Nowy Rok nie był gorszy od tego, co się kończy. Bo rok 2014 był dla nas łaskawy. Powiększyła się nam rodzina i w domu słychać o jeden śmiech więcej. Wszyscy zdrowi i bez większych zmartwień będziemy kończyć ten rok. Z nadzieją, że będzie tylko lepiej.

Udało mi się rozwinąć moje „trzecie dziecko”- Mamine Inspiracje i w okresie przedświątecznym dzięki Wam nie miałam już w co ręce włożyć. Mam nadzieję, że nie zapomnicie o mnie także w nowym roku 😉

A blog? Blog w tym roku przeszedł ogromne zmiany. Moim zdaniem na plus. A to wszystko dzięki Kreatywnym Chłopakom. Zmienili stronę, służyli radą i do tej pory mogę liczyć na ich wsparcie, kiedy tylko pojawiają się jakieś problemy. Także jeśli się zastanawiacie nad zmianą swojej strony to polecam Kreatywnych. Na pewno się nie zawiedziecie!

W tym roku nawiązałam wiele współprac, dzięki którym skorzystaliście i Wy, czytelnicy. A już w styczniu planuję dwa kolejne konkursy, także to nie koniec 🙂

Pragnę się rozwijać. I moim noworocznym postanowieniem jest to, by podszkolić się w dziedzinie fotografii. Zaczęłam już zbierać na kurs, także trzymajcie kciuki, by się udało!

A jakie Wy macie plany i marzenia związane z Nowym Rokiem?

Jakiekolwiek by nie były to życzę Wam, by dzięki Waszemu dążeniu się spełniły.

Wszystkiego co najlepsze w nowym 2015 roku!

Do zobaczenia!!

DSC_0029

 

Podziel się