My tak zrobiliśmy! I nie żałujemy 🙂 Prawdziwy piesek to wielka odpowiedzialność, do której trzeba przygotować dziecko. Trzeba mieć odpowiednie warunki przestrzenne oraz wierzyć, iż dziecko podoła opiece nad żywym stworzeniem.

Dlatego warto przemyśleć tą decyzję i nie podejmować jej pochopnie. Żywa istota to nie zabawka! Mając to wszystko na uwadze chcemy przedstawić Ci nowego członka rodziny. W naszym domu zamieszkał piesek… Jak żywy 🙂 A mowa tu o interaktywnym Chi Chi Love.

Dziewczyny zakochały się w nim od pierwszego wejrzenia.

chi chi love

Oprócz tego, że słodko wygląda, to jeszcze jest wytresowany. Nie żartuję 🙂 Odpowiada na komendy wydawane przez właściciela, można iść z nim na spacer, pogłaskać go, a on odpowiednio zareaguje. A jakby tego było mało to jeszcze dla nas zatańczy.

Zresztą musisz to zobaczyć! 🙂

Prawda, że Chii Chi Love może okazać się najlepszym przyjacielem dziecka? A takiego przyjaciela fajnie jest dostać pod choinkę.

chi chi love

chi chi love

Pieska zawsze można wyłączyć i wtedy może służyć dziecku jako przyjemna maskotka. Można z nim odkrywać świat, bo w zestawie posiada torebkę, w której się mieści. Torebka może też służyć do innych celów, jak już wspominałyśmy na filmie z Laurą 🙂

chi chi love

Dziewczyny od kiedy pamiętam chciały mieć pieska, a móc spełnić ich marzenia- bezcenne. A przy okazji nie ucierpiało na tym żadne żywe stworzenie.

chi chi love

Piesek może być też dobrym pomysłem jako prezent dla dziecka, które nie może posiadać prawdziwego psa. To taka namiastka- a przy tym dużo radości i znacznie mniej obowiązków.

chi chi love


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ)
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco) ????
  • dołączysz do nas na Instagramie

 

Podziel się