Nie wiem czy to wpływ programu 500 +, czy może cieplejszą wiosnę czuć w powietrzu. Jednak z pewnością jest coś na rzeczy, bo wiele moich koleżanek spodziewa się dzidziusia.

Niektóre drugiego, co odważniejsze- trzeciego, a inne- wyczekanego pierwszego.

Jak zawsze w takich sytuacjach nieraz głowiłam się, co bym im kupić, bo przecież potrzebują na początku dosłownie WSZYSTKIEGO! Ale wszystkiego im nie kupię… A może jednak?

Postaw na wyprawkę

A gdyby tak kupić wszystkie rzeczy, które są niezbędne w pierwszych dniach po urodzeniu? Pomyślisz pewnie- niemożliwe! Ile to trzeba się nachodzić po sklepach, by dobrać ubranka, otulaki, pieluszki, butelki, smoczki… Na samą myśl pewnie łapiesz zadyszkę 😉

Na szczęście ktoś już o tym pomyślał za nas- i wszystko można kupić za dotknięciem przycisku myszki. Dosłownie WSZYSTKO.

Nie wierzysz? To zobacz 🙂

Paczuszka Maluszka to nowy produkt na rynku, ale jakże ułatwiający życie młodym mamom. To nie tylko ciekawy pomysł na prezent, ale też pełna wyprawka dla mam, które chcą mieć wszystkie produkty wysokiej jakości, na dodatek dobrane kolorystycznie.

W zależności od potrzeb są trzy warianty paczuszek- Mini, Midi i Maxi. Istnieje też możliwość skonfigurowania swojej własnej paczki, zależnie od potrzeb. Wersja maksymalna zawiera wszystkie powyższe produkty- jest to pełny zakres najpotrzebniejszych rzeczy, które okazują się niezbędne po porodzie. Sama z chęcią zrobiłabym sobie taki prezent, gdybym spodziewała się trzeciego dziecka.

Co zawiera Paczuszka Maluszka?

Bazą każdego zestawu jest pudełko z materacykiem, podkładem i prześcieradłem.

Samo pudełko to dla mnie świetne rozwiązanie, ponieważ w pierwszych dniach życia dziecka służy mu jako ŁÓŻECZKO! Pomysł, by układać do snu swoje nowo narodzone dzieci w pudełku wziął się z Finlandii. Nie bez powodu wskaźnik śmiertelności niemowlaków z powodu zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej jest tam najniższy na świecie.

Pudełko ma wymiary 72x43x27 cm i zostało wykonane ze specjalnego kartonu celulozowego który jest przeznaczony do produkcji zabawek dla dzieci, nadrukowany specjalnymi ekologicznymi farbami bezpiecznymi dla dzieci. Materacyk dostępny w zestawie posiada odpowiednie certyfikaty.

W pudełku z powodzeniem zmieści się noworodek, jak również (wciśnie się) 3 latek (dowód poniżej) 😉

Pudełko ma całą masę zastosowań! Początkowo służy jako łóżeczko i ewentualnie przewijak, a potem z powodzeniem może być pudełkiem na zabawki, bądź skarby dla starszych dzieci.

Paczuszka Maluszka to nie tylko innowacyjne pudełko, ale też bogactwo produktów do kąpieli, pielęgnacji maluszka. Nie mówiąc już o ubrankach.

To produkt, który ułatwia życie świeżo upieczonym mamom, ale również innym. Nie trzeba się główkować nad prezentem na Baby Shower- wystarczy się z koleżankami złożyć i już prezent z głowy, a mamuśka z pewnością się ucieszy. Podobnie jak Lila z pudełka 😀

P.S. Już wkrótce wraz z Paczuszka Maluszka będziemy mieć dla Was NIESPODZIANKĘ, koniecznie śledźcie nasz profil na fb 🙂

Podziel się