Czekałam na to spotkanie i cieszę się, że udało mi się na nim zjawić!!!

Choć od początku nie byłam pewna, czy dam radę się spotkać z innymi blogującymi mamami z Trójmiasta, bo termin spotkania- 6 kwiecień nie do końca mi pasował… Dlaczego??
Ze względu na przewidywany termin porodu- 1 kwiecień. Na szczęście Lilka zrobiła mamie przysługę i pojawiła się na świecie 2 tygodnie przed terminem i tym sposobem miałyśmy od taty zielone światło (bo to on zajął się najmłodszą latoroślą).
Miałyśmy- bo na spotkaniu zjawiłam się z Laurą… Choć od początku dawała mi w kość 😉

Ale przejdźmy do meritum 😀
Szalenie podziwiam: Karolę, Kasię oraz Żanetę, za to, że wzięły się za organizację takiego przedsięwzięcia.
Nie było to na pewno łatwe ale jak widać dla chcącego nic trudnego 🙂

Spotkanie odbyło się w Caffe Anioł w Gdyni

Bardzo klimatyczne i kameralne miejsce 🙂
Dziewczyny zorganizowały pokój w piwnicy, gdzie na spokojnie mogłyśmy wysłuchać wykładów Pani dietetyk- Magdy oraz Pani Ani, która jest częścią zespołu Pracowania psychologiczna TY i JA.

Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat żywienia niemowląt, a także odnośnie sposobów radzenia sobie z niepokojącym zachowaniem u dzieci.

Żałuję tylko, że nie mogłam wysłuchać obu Pań od początku do końca, a to za sprawą mojej córci, która za wszelką cenę chciała wyciągnąć mnie piętro wyżej. Pech chciał, że w sali na górze był kącik dla dzieci, do którego Lorcia co rusz chciała chodzić. Ale nie ma tego złego- w końcu chodzenie po schodach w tą i z powrotem przyda mi się- po niedawnym porodzie jakieś kilogramy jeszcze zostały do zrzucenia 😉

Dowód „ciągania mamy” został nawet uwieczniony na zdjęciu 🙂

Najbardziej cieszę się jednak z tego, że mogłam poznać na żywo dziewczyny, które znałam jedynie z wirtualnego świata- Żanetę wraz z Bartusiem, który ewidentnie przypadł mojej Lorci do gustu, Sylwię z przeuroczą LaurąKarolę z Misiem, który podkradał Laurzę tetruchę oraz Kasię. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy miały okazję się spotkać 🙂

Świetnym pomysłem było natomiast pojawienie się na spotkaniu Zosi z Bungalo Wedding Photography, która uwieczniła chwile na zdjęciach.

A oto i one 🙂

Jestem nimi zachwycona i cieszę się z takiej pamiątki 🙂

Nie mogło się obyć bez fantastycznych sponsorów, dzięki którym każda z nas otrzymała upominek:
Art PomponAMY KIDS & HOMECentrum Kultury w GdyniKufra ręcznie robioneJubilex, InFavit baby, Go, GAGA, go!, Fabryka Magnesów, terminarze.pl.

W trakcie spotkania odbyła się także licytacja rzeczy, dzięki którym zostały zebrane fundusze dla Haneczki.

Nam udało się wylicytować takie oto pompony, które znalazły już swoje miejsce w pokoju Laury.

Dzięki dziewczyny za możliwość spędzenia przyjemnie czasu.

Liczę, że takich spotkań będzie więcej!

Podziel się