Zaczynamy pisanie bloga !! Zobaczymy na ile mi to wyjdzie 🙂
Na początku kilka słów o mnie…
Nazywam się Magda- nie Magdalena tylko Magda- bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że to dwa różne imiona 🙂 Od 8 lat (minie w sierpniu) jestem szczęśliwą partnerką, od 3 lat oddaną żoną, a od prawie roku (minie również w sierpniu) spełnioną mamą Laury.
Laura ma obecnie 10 miesięcy i jest moim kochanym Skarbem. Uwielbiam patrzeć jak się rozwija, uśmiecha lub błogo śpi. Wiadomo bywają lepsze i gorsze dni ale za nic w świecie nie zamieniłabym mojego życia na inne.
A teraz kilka słów o tym jak spędzamy dzisiejszy poranek. Córa wstała po 6  i właśnie zalicza swoją pierwszą drzemkę w ciągu dnia. Dzięki Bogu śpi dwa razy dziennie i matka Polka w tym czasie może pobuszować w necie, zrobić sobie jedzonko itp.
A oto co robiłam jakieś 10 minut temu:

W taką pogodę to aż grzech byłby nie skorzystać. Tak więc słońce na balkonie, kawka, truskawki ze śmietaną i bułeczka z masełkiem. Palce lizać!
Moje Słońce już wstało. Jak ja kocham ten uśmiech jak tylko wchodzę do pokoju jak wstanie.

Ruszamy na dwór korzystać z pogody!

Wróciłyśmy! A było tak:

Laura pierwszy raz buszowała w piaskownicy (trzeba było w końcu wypróbować wujaszkowy prezent)… Nic dziwnego, że po powrocie do domu nie trzeba było długo czekać na drzemkę…

Trochę się opaliła :).

Podziel się