Podobno najtrudniejszy pierwszy krok. Potem jakoś to już idzie.

Ja mam zgoła inaczej. Łatwo mi podjąć decyzję, by zacząć coś nowego, mam wtedy zapał, energię i chęci. Widzę oczami wyobraźni jak zdobywam upragniony cel i bezgranicznie wierzę, że mi się faktycznie uda.

Rzeczywistość jest czasem inna. Wiele mam projektów, które czekają na zakończenie, zapięcie na ostatni guzik. Wiele też nie doczeka końca. Plany się zmieniają w trakcie, zapał gaśnie. Życie- można powiedzieć.

Jest jednak coś, co chciałabym pielęgnować i skoro zaczęłam to skończyć. Mam wiele samozaparcia, siły, a przede wszystkim chęci, by się doskonalić w tej kwestii. Tutaj przeszkodą, a jednocześnie pomocą są moje dzieci. Możecie spytać- jak to możliwe? Otóż skutecznie ograniczają mój czas, a to nie pomaga. Ale też są ogromną inspiracją- co jest chyba najważniejsze. Inspirują i dają kopa do działania.

Chcę, by kiedyś były ze mnie dumne. I choć wciąż waham się co zrobię jeśli chodzi o moją dalszą drogę zawodową to wiem co bym chciała robić.  Wiem co daje mi satysfakcję i sprawia, że przez chwilę czuję się wyjątkowo, bo tworzę coś nowego i pięknego zarazem. Fotografuję 🙂

Nie wiem jak dalej się losy potoczą, wiem za to jedno. Poczyniłam pierwszy krok- zapisałam się do Akademii Fotografii Dziecięcej, o czym Was już informowałam. Skończyłam niedawno kurs „Wprowadzenie do fotografii dla Mam”. I już wiem, że to była dobra decyzja, by wziąć się za siebie i pognać za marzeniami. To dopiero początek, ale obiecujący. A co jest moim celem? Chciałabym kiedyś nazwać się Fotografem Dziecięcym. Mieć swoje studio i robić to, co kocham- uwieczniać ulotne dziecięce chwile. Droga jeszcze bardzo daleka. Nie widzę jej końca, ale widzę światełko w tunelu. W końcu dostałam cenne rady od eksperta. Zwracam większą uwagę, gdy robię zdjęcia. Uwrażliwiam się na wiele aspektów.

kolaż akademia

Posiadając dzieci to chyba oczywiste, że chcemy uwieczniać ich chwile. Pragniemy mieć pamiątkę na lata.

Przypominam, że do końca marca możecie skorzystać  z rabatu -10% na kurs „Wprowadzenie do fotografii dla Mam”. Wystarczy podczas rejestracji na kurs na stronie Akademii Fotografii Dziecięcej wpisać hasło promocyjne: MAMINESKARBY

A jeśli chcecie być na bieżąco to zapraszam Was na stronę Akademii na Facebook’u.

 

Trzymajcie za mnie kciuki! 🙂

Podziel się