Na dworze zimno, szaro, deszczowo i ponuro. Chciałoby się zakopać pod kołdrą i nie wychodzić do wieczora. Ale chcieć i móc to dwie różne rzeczy, a jak ma się dwójkę dzieci to zrobi się wszystko, by je czymś zająć. A w tym czasie pójść i zrobić sobie ciepłą herbatę.

Chyba jedyną rzeczą jaka zajmuję Laurę choć przez chwilę jest rysowanie. To jej priorytetowa pasja. Rysuje, koloruje i potem chwali się tym, co namalowała. Wręcz każe sobie zrobić zdjęcie ze swym dziełem!

Postanowiłam pójść za ciosem, by rozwijać jej pasję, a co za tym idzie wyłuskać chwilę dla siebie (czytaj: chwilę z samą Lilą u boku). Na początku były różnego typu kolorowanki, kredki ołówkowe, świecowe itd. Problem pojawiał się, gdy Lorcia chciała iść z całym swoim dobytkiem do koleżanki. Zabierała piórnik, stosy kartek i szłyśmy, bo co zrobić. Ona bez swojego sprzętu się nie ruszała.

Aż w końcu nadszedł dzień, gdy cała masa kredek wysypała się na chodnik. Afera wisiała w powietrzu. Zbieranie, panika starszej córy i zdenerwowanie młodszej.

Powiedziałam: Basta! I jak zawsze w takim wypadku zaczęłam przeszukiwać internet. Aż znalazłam! Teczka Małego Artysty od Malooda. Firma była dobrze mi znana, bo mamy od nich poduszki do pokoju dziewczynek (widoczne w TYM poście).

A co w niej takiego niesamowitego? Sami zobaczcie!

DSC_0565

Jest miejsce na kredki oraz na cały blok rysunkowy. Wszystko tak wymyślone, by nie wypadało. Na dodatek obszyte z niebywałą starannością.

A jak się sprawdza? O to trzeba zapytać główną użytkowniczkę. Chociaż zdjęcia chyba mówią same za siebie 🙂

Można pisać na biurku…

DSC_0552 DSC_0555DSC_0560 DSC_0563

Albo na samej teczce, która służy jako podkładka.

DSC_0575 DSC_0579 DSC_0584 DSC_0592 DSC_0594 DSC_0597 DSC_0608 DSC_0616A co kiedy wychodzimy? Pakujemy wszystko i teczka służy jako torebka.

DSC_0622 DSC_0624 Tunika Laury- Magiczny ciuszek // Spódniczka- Fly- created with passion // Spineczka- Mamine Inspiracje

A co Wy o tym myślicie? 🙂

Podziel się