Łóżko domek trafiło do pokoju Lili zaraz po naszej przeprowadzce. Dlaczego zdecydowaliśmy się akurat takie łóżko i czy spełnia swoje funkcje o tym właśnie będzie w tym poście 🙂

Lila w swoim poprzednim pokoju miała łóżko piętrowe, podobnie jak jej siostra, z którą dzieliła przestrzeń. Po naszej przeprowadzce każda z córek miała do dyspozycji swój własny pokój. Łóżko piętrowe okazało się zbędne, nadszedł czas, by poszukać odpowiedniego miejsca do spania.

ŁÓŻKO DOMEK – DLACZEGO?

Poszukiwania rozpoczęliśmy od typowych łóżek pojedynczych do pokoju dziecięcego, jednak szybko się okazało, iż są to zazwyczaj nudne, powtarzalne rozwiązania. 

Z racji tego, że łóżko miało trafić do pokoju Lili to jej zdanie było tu znaczące. Ona z kolei, gdy tylko zobaczyła łóżko domek to nie chciała już innego. Wcale mnie to nie zdziwiło- takie miejsce do spania ma wyjątkowy wygląd. Przyciąga uwagę, a na wysokiej ramie zawsze można coś powiesić. U nas miejsce znalazło się dla cotton balls-ów, które w nocy służą jako delikatna lampka nocna. 

pokój dziecięcy łóżko

ŁÓŻKO DOMEK- NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Nasze łóżko pochodzi z firmy Pinewood i jest dostępne na TEJ stronie. 

Prawda jest taka, że wybór wśród łóżek w kształcie domku jest ogromny. Takie rozwiązanie jest obecnie popularne i firmy prześcigają się w różnych rozwiązaniach. Przy okazji rozpiętość cenowa jest ogromna. Nam jednak zależało, by łóżko było w rozsądnej cenie i to było też jednym z kryteriów wyboru. 

Co jeszcze było istotne? Nam zależało na tym, by łóżko domek posiadało szufladę na pościel. Zawsze to jakieś ułatwienie i dodatkowa przestrzeń na kołdrę, czy zabawki.

łóżko dom

ŁÓŻKO DOMEK – JAK SIĘ PREZENTUJE?

Na naszym krótkim filmiku możecie zobaczyć jak wyglądał proces składania łóżka i jak się ono ostatecznie prezentuje. Zerknijcie na poniższy link: 

A jak Wam się podoba nowe łóżko Lili? 🙂


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ) 
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco) ????
  • dołączysz do nas na Instagramie 

Podziel się