Moje córki mają obecnie etap lalek. Lubią przebierać lalki, karmić je, matkować im. Jednak lalka lalce nierówna i choć wybór na rynku pod tym względem jest ogromny to jednak ja od dłuższego czasu szukałam takiej zabawki, która zaskoczy moje dziewczyny. 

Lalki, która nie pójdzie zaraz w kąt ale będzie służyć Lilce lub Laurze przez długi czas. Znalazłam taką lalkę, a nawet dwie 🙂 

Choć między moimi dziewczynami jest mała różnica wieku to jednak widać, że niekoniecznie chcą się bawić tymi samymi zabawkami. Laura (7 lat) zdecydowanie woli zabawy dla starszaków. W końcu chodzi już do szkoły i nie dla niej zabawki dla maluszków. Bardzo lubi odgrywać role, często staje się panią nauczycielką dla swojej klasy złożonej z pluszaków, zabawek i wyjątkowej lalki Natalii. 

DLACZEGO LALKA CHODZĄCA NATALIA?

Lalka chodząca Natalia

Lalka chodząca Natalia to zupełnie innowacyjna lalka. Potrafi chodzić, mówić (zna aż 7 fraz) i śpiewać. 

lalka chodząca Natalia

Po naciśnięciu na brzuszek możemy poznać jej funkcje. Jednak najbardziej ciekawą opcją jest reakcja na klaśnięcie. Wystarczy zacząć klaskać, a chodząca lalka Natalia zacznie mówić, potem śpiewać i to wszystko w ruchu 🙂

lalka Natalia

A jak dokładnie wyglada zabawa z chodzącą lalką możecie zobaczyć na naszym filmiku: 

Jako mama, zwracam uwagę na wygląd lalki. Teraz jest cała masa lalek, które moją zmodyfikowane twarze, bądź są „ostro wymalowane”. Ta kategoria zabawek do mnie mnie przemawia. Z kolei chodząca lalka Natalia nie dość, że posiada wspaniałe funkcje, przyjemne dla ucha piosenki i miłe zwroty to jeszcze jej wygląd jest po prostu  bardzo dziewczęcy. 

LALKA NATALIA

Czas na lalkę, która najbardziej spodobała się Lili 🙂

DZIDZIUŚ Z MLECZNYMI ZĄBKAMI 

DZIDZIUŚ Z MLECZNYMI ZĄBKAMI

Dlaczego dzidziuś? Bo Lila ma etap na niemowlaki. Pomijam fakt, że przynajmniej raz w miesiącu podchodzi do mojego brzucha i mówi: „W środku jest dzidziuś!”  Wiem, trochę mi się przytyło, ale bez przesady 😀 Taki mamy klimat.

dzidziuś z mlecznymi ząbkami

A co za tym idzie- lubi bawić się w mamę niemowlaka. Dlatego Dzidziuś z mlecznymi ząbkami okazał się strzałem w dziesiątkę. 

CO POTRAFI DZIDZIUŚ Z MLECZNYMI ZĄBKAMI? 

Jak sama nazwa wskazuje dzidziuś posiada ząbki, a w zestawie znajduje się szczoteczka oraz kubeczek. Gdy zaczniemy myć zęby to niemowlak wydaje z siebie dźwięk szczotkowania. Z kolei smoczek przydaje się, gdy lalka płacze- po włożeniu smoczka do buzi, możemy usłyszeć odgłos ssania. 

Koniecznie zobaczcie ile radości daje Lili jej nowa zabawka: 

Obie interaktywne lalki są z serii Natalia Collection. Ale to nie jedyne zabawki. Na FB- Natalia Collection możecie zobaczyć też inne rodzaje. 

Lalki Natalia to świetny świąteczny prezent dla dziewczynki. Zresztą te miny mówią same za siebie 🙂

CZAS NA NIESPODZIANKĘ!

A teraz bonus dla Was 🙂 Zapraszam na konkurs, w którym do wygrania jest Lalka chodząca 🙂

 

CZAS NA WYNIKI!!

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Chcielibyśmy nagrodzić wszystkich, jednak nagroda jest tylko jedno. A zwycięzcą zostaje…

 

Gratuluję serdecznie i proszę o kontakt poprzez wiadomość na FB (Mamine Skarby)  z danymi do wysyłki wraz z numerem telefonu. 

 


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ) 
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco) ????
  • dołączysz do nas na Instagramie 

 

Podziel się