Pamiętasz kim chciałaś być, gdy dorośniesz? Ja miałam marzenia dotyczące bycia pisarką, piosenkarką czy też tancerką. 

W jakimś stopniu moje marzenia wydawały mi się nieco nierealne. Ot tak- mała dziewczynka marzy i tyle. Pewnie nic z tego nie wyniknie, ale marzyć jest fajnie. Ma się do czego dążyć, ma się o czym śnić.

TYMCZASEM…

Fajnie jest po latach zdać sobie sprawę z tego, że te marzenia w jakimś choćby małym stopniu się zrealizowały. Jakby nie było- piszę na co dzień i choć to nie to samo, co bycie pisarką to jednak pisaniem zarabiam na życie. Piosenkarką nie jestem, ale śpiewam w chórze i raz na jakiś czas nagrywam covery. A tancerką jestem. Dla moich dzieci :).

W miarę dorastania te marzenia się modyfikowały, doszły też inne- choćby fotografia.

O MARZENIA TRZEBA JEDNAK DBAĆ

Marzyć jest łatwo. Nie wymaga to wysiłku. Jednak, by marzenia się spełniły musimy dać coś z siebie więcej. Jako rodzice dzierżymy w naszych rękach wielką moc- możemy zaszczepić w dzieciach dążenie do celu, albo możemy zabić ich marzenia w zarodku.

Nie wiem, jak Ty- ale ja wolę to pierwsze. Gdybym jako dziecko nie była częścią scholi, albo gdybym nie uczyła się gry na keyboardzie to nie wiem, czy moja miłość do muzyki przetrwałaby tyle lat. Wciąż też pamiętam, jak bardzo podobała mi się gra na skrzypcach i jak bardzo żałuję, że rodzice nigdy nie zapisali mnie na naukę gry na tym instrumencie.

A gdybym nie pisała wierszy i nie chowała je na dnie szuflady, czy pisanie sprawiałoby mi taką radość do dzisiaj?

MOŻESZ ZREALIZOWAĆ MARZENIA SWOJEGO DZIECKA- SPRÓBUJ JUŻ DZIŚ!

Dzisiaj Ty, jako rodzic możesz pomóc swojemu dziecku zrealizować jego pasje! Widzisz w nim ukryte talenty aktorskie, a może wciąż powtarza Ci, że jak dorośnie to zostanie aktorem? W takim razie nie zwlekaj.

Możesz podarować swojemu dziecku niesamowite przeżycia. A mianowicie –Ekskluzywne Warsztaty Aktorskie z Andrzejem Maleszką. Warsztaty odbędą się na początku czerwca pod Warszawą. Oprócz tego opiekun wraz z dzieckiem będzie miał zagwarantowany nocleg, wyżywienie, dwie edycje warsztatów aktorskich z Andrzejem Maleszką (każda po 4 godziny) oraz zajęcia z animatorami. To wszystko, by kształcić w maluchu umiejętności aktorskie 🙂 A co najlepsze- zupełnie za darmo! Bo warsztaty są do wygrania w konkursie 🙂 

CO NALEŻY ZROBIĆ?

Wystarczy  do 17 kwietnia w dowolnym salonie Empik lub na stronie empik.com kupić książkę z serii „Magiczne drzewo”  Andrzeja Maleszki (do wyboru są dwie-jedna dostępna TUTAJ, a druga TUTAJ) oraz spełnić zadania konkursowe.

Jakie? Jednym z nich jest pokazanie do kamery zaraźliwego śmiechu. Prawda, że proste? 🙂

Wszystkie zasady wraz z regulaminem znajdziecie na TEJ stronie.

Pamiętajcie, że głównych nagród jest aż 10! Także jest duża szansa, że akurat Twoje dziecko razem z Tobą pojedzie przeżyć fantastyczną przygodę życia. Łączna pula nagród wynosi 60! Tym bardziej nie zwlekajcie :)!

POWODZENIA!!

 


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ) 
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco) ????
  • dołączysz do nas na Instagramie 
Podziel się