Kochani! Zbliża się piękny czas w roku – Święta 🙂 Sprawmy, by były one wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie dajmy się pochłonąć porządkom w tym okresie. Nie tak do końca oczywiście 😉

Chcę Was zachęcić do tego, by umilić sobie czas oczekiwania i by skorzystać z okazji wygrania świetnych nagród. Brzmi zachęcająco? Oto chodziło 😀

DO RZECZY!

Z okazji Świąt Dada przygotowała drugą edycję konkursu Kalendarz Świąteczny. Tegoroczna konwencja umożliwia połączenie przedświątecznych obowiązków z czasem spędzonym w gronie rodziny i szansą na wygranie atrakcyjnych nagród.

Czyż to nie wspaniałe? 🙂

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W ZABAWIE?

Konkurs rozpoczyna się już dzisiaj! Wystarczy wejść na stronę: https://kalendarzswiateczny.dada.pl/, wybrać kategorię wiekową i przesłać pracę konkursową. Codziennie aż do Wigilii Bożego Narodzenia włącznie możesz wygrać cenne nagrody dla Twojego maluszka.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

W konkursie mogą brać udział rodzice z noworodkami, ale także z maluchami, które mają więcej niż 2 lata i nadal używają pieluszek.

ILE JEST NAGRÓD?

Każdego dnia nagradzane są 3 prace z każdej kategorii wiekowej. Udział w Konkursie można brać raz dziennie, a Zwycięzcy ogłaszani są już w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia każdego etapu.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: https://kalendarzswiateczny.dada.pl/

Powodzenia!

Podziel się