Jakiś czas temu dowiedziałam się od koleżanki, że w naszym mieście są organizowane spotkania dla mam z dziećmi. Co czwartek w godzinach od 10:30 do 12:00 w miejskiej bibliotece, spotykają się mamy i ich dzieci (w wieku do 3 lat).
Dzieci mają okazję pobawić się ze sobą, posłuchać czytanych książeczek. A mamy? Mamusie mogę sobie na spokojnie porozmawiać, wypić herbatkę i zjeść ciastko 🙂

Czyli bajka 🙂
Żałuję, że dopiero teraz się dowiedziałam o tej inicjatywie, bo już niedługo będę miała dwie córcie pod opieką, a wtedy może być już trudniej się zmobilizować.

Ale na pewno warto 🙂

Przy okazji wypożyczyłam Laurze dwie bajeczki, dzięki temu będzie co czytać w domu, bo jej książeczki już są obejrzane po kilka razy i przeżyły swoje 😉

Więcej informacji o klubie mamy i maluszka możecie znaleźć  TUTAJ

Tak wyglądała zabawa 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Laura ma na włoskach maminą spineczkę, którą możecie znaleźć TUTAJ

 

A wy macie może w swoim mieście takiego typu spotkania?

A może są organizowane, a  o nich nie wiecie (tak, jak ja wcześniej..)?

Myślę, że warto się dowiedzieć 🙂

Na koniec- chciałabym przybliżyć Wam szczytną inicjatywę. Może znacie już stronę: http://wszyscyklikamy.pl/?
Jest to portal, który stara się pomagać potrzebującym dzieciom, niepełnosprawnym i zwierzętom.
Ludzie mogą na nim klikać i zbierać punkty. Za każdy punkt sponsorzy przekazują pieniądze na wybrany cel charytatywny.  Co więcej, za zebrane punkty klikający mogą obniżać ceny produktów i usług na tej stronie.

Gdy tylko dostałam maila z prośbą o napisanie kilku zdań na ich temat- nie wahałam się długo- myślę, że warto popierać tego typu akcje.

Ściskamy!!

Podziel się