Jak mało osób ma świadomość, że wpadło w tę pułapkę. Jak niewielu z nas wie, jakie zagrożenie ze sobą niesie. Przynosi smutek, rozczarowanie i wieczne niezadowolenie.

O czym mowa?

Klub 99

 

Może nieświadomie stałeś się jego członkiem i tkwisz w nim już od dłuższego czasu? Może ktoś Cię tam wciągnął obiecując spełnienie, a tymczasem gonisz bez wytchnienia, a końca nie widać?

Czas na kilka słów wyjaśnienia.

CZYM JEST KLUB 99?

Zaraz Ci objaśnię, a raczej nie zrobię to ja, a o. Szustak w swojej serii pod tytułem „Dobranocka”. Zobaczcie jak wiele w tym prawdy…. Niestety.

 

TKWIŁAM W TYM KLUBIE DOSTATECZNIE DŁUGO

By nie widzieć, jak wiele mam i jak bardzo tego nie doceniam. Wciąż chciałam więcej, bardziej. Gdy jeden cel został osiągnięty to zaraz pojawiał się kolejny i ten poprzedni nie cieszył tak bardzo. 

W końcu przejrzałam na oczy, a raczej zostałam do tego zmuszona. Przykre chwile wiele weryfikują, a ja przy okazji wzięłam pod lupę swoje życie. I wystąpiłam z tego Klubu. Jest mi lżej na sercu, lepiej na duszy. 

TO WCALE NIE ZNACZY, ŻE NIE MASZ MIEĆ MARZEŃ 

Oczywiście, że nie. Marzenia warto mieć. Musimy wiedzieć do czego chcemy dążyć. Ale nie za wszelką cenę. Nie tak, by nie móc się cieszyć z tego, co mamy tu i teraz. 

Moim marzeniem jest dom z ogródkiem. Nieduży, ale jednak dom. Dążymy do tego marzenia, choć wcale nie jest powiedziane, że jak nam się nie uda to będziemy skwaszeni i rozczarowani. Jak nie w przyszłym roku to może w następnym, ale szczęście to nie te cztery ściany. Szczęście trzeba znaleźć w tej chwili. W tym momencie. A ja daleko nie muszę szukać. Dziewczyny mają wakacje od przedszkola i mam je pod ręką. 

Cieszę się, że się ocknęłam. 

A Ty? Tkwisz w klubie 99? Jeśli tak to wypisz się, a zobaczysz jak wiele traciłeś dotychczas. 

 

*Autor zdjęcia tytułowego: Donnie

 


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ) 
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco) ????
  • dołączysz do nas na Instagramie

 

Podziel się