Jesień to nie moja pora roku, podobnie  jak zima. Ja jestem z tych ciepłolubnych- lato i wiosna dają mi energię do działania.

A potem mogłabym zapaść w sen jesienno- zimowy.

Jeśli jednak jesień, to ta złota z promieniami słońca w tle. Z uśmiechami dzieci biegających po szeleszczących liściach.  Ze spacerami, bez zimnego wiatru w twarz i przede wszystkim w  doborowym towarzystwie.

Powiecie pewnie: „Pomarzyć można!”.

A ja Wam powiem, że udało mi się ostatnio wybrać na taki właśnie spacer.

Humory dopisywały,  mimo ewidentnej pory na drzemkę jednej i drugiej córy.  I nie byłyśmy same. Była też ONA.

Henia, którą przed spotkaniem B(l)ogiń znałam tylko z blogowego światka. Zachwycałam się jej blogiem i talentem fotograficznym.

Na żywo to niezwykle ciepła osoba, z którą ma się ochotę rozmawiać godzinami.

Wiem, że to nie ostatnie nasze spotkanie. Na kolejnym mam nadzieję, że poznam uroczego Edka, którego możecie podziwiać na jej blogu.

A tymczasem zapraszam na kilka zdjęć autorstwa Heni 🙂

http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/ http://mojezycie-mojapasja-mojamilosc.blogspot.com/

 

Podziel się