Jak często zaglądasz w głąb siebie? Zastanawiasz się nad tym, co czujesz?  Myślisz czasem o sobie? O swoich potrzebach, radościach?

A może wciąż gonisz i myślisz, że jeszcze nie czas, by choćby przyjrzeć się sobie, pobyć ze sobą. Jeszcze tylko parę lat- niech dzieci podrosną, a skupię się na sobie. A teraz? Teraz to nie jestem ważna.

A WŁAŚNIE, ŻE #JESTEŚ

Jakiś czas temu wzięłam udział w warsztatach Jestem SESualnaJa i kilkanaście innych dziewczyn- kobiet, mam, żon. Czas, który z nimi spędziłam otworzył mi oczy. Okazało się, że wszystkie jesteśmy podobne. Mamy swoje problemy, kompleksy i ciężkie chwile za sobą. Łączy nas też coś jeszcze.

ZBYT CZĘSTO ZAPOMINAMY O SOBIE

Gdzieś tak zepchnęłyśmy siebie na dalszy plan. Dzieci, budowa domu, praca zawodowa. Zawsze jest jakiś powód, by stopniowo, ale skutecznie nie zająć się swoimi pragnieniami.
Dlatego takie spotkania są ważne, by odzyskać utraconą równowagę. W wyjątkowym miejscu, jakim jest Zalesie Mazury Active Spa rozpoczęła się przemiana.

Wzięła nas w swoje ręce Basia- założycielka Fundacji Tętniące Życiem. Kobieta niebywale silna, która musiała walczyć o swoje zdrowie, a walkę tę wygrała. Dzisiaj zaraża inne kobiety energią i nie pozwala się im poddawać- wydobywa z nich to, co najlepsze.

Spotkanie nie mogłoby się odbyć bez Ani z Magiczne Chwile, która przez kilka miesięcy dopinała wszystkie szczegóły spotkania, byśmy z dziewczynami mogły wynieść z niego jak najwięcej. Pomagała jej przy tym Roksana z bloga Dzwoneczkowa.

Dzięki czemu my- matki, mogłyśmy skupić się na sobie i spędzić czas kreatywnie.

Basia zadbała o nasze wnętrze- pokonywałyśmy dzięki niej lęki. Skupiałyśmy się na tym, co istotne. Wyciskała z nas łzy i wydobywała niesamowite pokłady siły.

Z kolei Ania pozwoliła nam uchwycić swoją kobiecość. Pokazała nasze piękno w obiektywie.

To był czas, kiedy mogłam się zatrzymać. Przemyśleć wiele spraw, skupić się w końcu na sobie. Myślę, że każda z nas tego potrzebuje. By zobaczyć, że jesteśmy WAŻNE.

KAŻDEJ Z NAS TEGO ŻYCZĘ

Odkrywajmy swoje piękno na co dzień. Nie tylko od święta. Uświadamiajmy sobie każdego dnia jak wiele mamy, jak wiele dajemy z siebie. Doceniajmy, a nie wciąż oceniajmy. Drzemie w nas niesamowita SIŁA.

CZAS PODZIĘKOWAĆ

To spotkanie to zaangażowanie wielu osób. To również sponsorzy, którzy dołożyli swoją cegiełkę.

Neon N Life dostarczyło nam energii. A prezenty od Moidziadkowie to świetny sposób na utrwalenie wspomnień.

NEO24.pl dostarczyło nam sprzęt Babyliss. Do mnie trafiła innowacyjna lokówka, która w prosty sposób kręci włosy. Oprócz tego dzbanek filtrujący Aquaphor, który pozwoli mi cieszyć się z czystej wody, bez konieczności kupowania jej w sklepie.

Do tego kosmetyki firmy Ziołolek i już mogłyśmy się poczuć zadbane i wypielęgnowane 🙂

Takie spotkania pozwalają odkryć swoją kobiecość i siłę, aby to zostało ze mną jak najdłużej 🙂

Podziel się