Laura jest fanką Peppy. Jej miłość do różowej świnki jest przeogromna. Jaki będzie zatem motyw przewodni imprezy urodzinowej mojej przyszłej 3 latki? PEPPA – nie inaczej 😉

Dzisiaj mam dla Was garść inspiracji- tych, co się u nas już nieraz sprawdziły. Czego nie może zabraknąć na peppowej imprezie urodzinowej?

1. Akcesoria urodzinowe Congee.pl

nowy

 

Jeśli szukacie dużego wyboru to PartyShop Congee.pl jest dla Was. Znajdziecie tam bogactwo motywów- co tylko zapragniecie dla swojej pociechy, ale też i dla siebie.

2.  Zaproszenia urodzinowe Kartownia

Jeśli zależy Wam na wyjątkowych zaproszeniach to zamawiając u Kartownia  z pewnością się nie zawiedziecie. Dbałość o szczegóły, szybki czas realizacji oraz miłe podejście gwarantowane.

Laura na swoich zaproszeniach będzie miała taką oto Peppę <3

peppa dmucha4

Pani Kaja jest w stanie zrobić także inne wzory z ulubioną postacią dziecka- ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia 🙂

peppa zaproszenie

3. Pierniki/ ciasteczka od Sweet Project

Ciasteczka z ulubioną postacią z bajki? Czemu nie! Nie dość, że ładnie się prezentują to jeszcze są jadalne 🙂 Dzieci będą zachwycone. Dzięki Sweet Project mamy już nasze peppowe pierniki.

sweet sweet 3 sweet 4

4. Tort urodzinowy od CIACHo

Najważniejsze na koniec. Bo jak to tak- urodziny bez tortu? Mamy już sprawdzoną panią Monikę, która już nieraz tworzyła dla nas cuda do zjedzenia. Tym razem też stworzy dla Laury torcik z Peppą w roli głównej.

ciacho ciacho2 ciacho3

A u Was jaka postać z bajki króluje podczas imprez?

Podziel się