A gdyby tak mieć możliwość zmiany jednej rzeczy w swoim życiu- co by to było? Zastanawiałeś się kiedyś? Ja bezustannie zastanawiam się nad tym co jest do poprawki, gdzie jeszcze można coś ulepszyć. I wiesz do jakich wniosków doszłam?

Z MATERIALNYCH RZECZY MAM WSZYSTKO

Mam nawet więcej niż mi się w głowie może pomieścić. Mam miłość, która jest wyczuwalna w każdym usłyszanym słowie „Kocham Cię mamo!”, jest namacalna w każdym dotyku. Kiedy małe rączki chwytają moją rękę, lub wieszają się na szyi.

Mam uśmiech, który dość często wita na mojej twarzy. Nawet zmarszczki, które powoduje jakoś mnie nie przerażają.

Mam pasje, które dzięki swojej pracy mogę realizować. Mam wiarę i nadzieję, choć tak wiele w życiu przeszłam. O może właśnie dlatego.

Mam siłę, by iść dalej i obierać nowe cele. Iść do przodu, ale nie za wszelką cenę. Bo bardziej niż ich realizację- cenię sobie wewnętrzny spokój.

Z MATERIALNYCH RZECZY MAM WIELE

Mam dach nad głową, mam lodówkę i wodę ciepłą w kranie. Mam kanapę rozkładaną, i pokój, gdzie urzędują córki. Mam czym podjechać po zakupy i mam odpowiednie na każdą porę roku buty.

Mam więcej, niż niektórzy mają. I jestem za to wdzięczna.

TĘ JEDNĄ RZECZ JEDNAK CHCIAŁABYM ZMIENIĆ

Mamy balkon, a marzy mi się ogródek. Choćby niewielki. Ale taki skrawek na ziemi, gdzie można by postawić huśtawkę. No może jeszcze piaskownicę i zjeżdżalnię 😉

Mamy dwa pokoje, a marzy mi się , by dziewczyny miały swoje własne pomieszczenia. Mamy salon, ale jest tak mały, że gdy przyjdą do nas 3 osoby to robi się niezły tłok. Mamy 44 m2, a przydałoby się więcej.

I tak odkładamy na to marzenie, by stało się rzeczywistością. Nie potrzebujemy ogromnych przestrzeni. Przydałby się o jeden pokój więcej i obszerniejszy salon, bym mogła tam realizować swoje sesje zdjęciowe.

Aby nieco zobrazować sobie marzenie, pokażę Ci projekty domów extradom.pl, które oczami wyobraźni widzę jako te, które by się u nas najlepiej sprawdziły.

Doradzisz mi w wyborze?

1. AMARYLIS 5 BSA2105

To dom parterowy z poddaszem użytkowym. Ten projekt posiada 4 przestronne pokoje. Jedna łazienka jest na dole, natomiast kolejne dwie znjadują się na górze. Tata L&L byłby zachwycony. A z pewnością doceni ten fakt, kiedy dziewczyny staną się nastolatkami.

Mnie kusi również przestronny taras.

Sam rozkład pokoi przedstawia się następująco:

EXTRADOM

Garaż jest też pojemny (na dwa auta). Z chęcią bym zamieszkała w takim domu.

2. MAJA II 2G BSB1082

Ten dom również mnie zachwycił. Posiada 4 pokoje i taras, na którym z chęcią piłabym poranną kawę.

extradom

extradom

A jak w tym przypadku wygląda rozkład pokoi?

extradom

extradom

Powierzchnia użytkowa projektu domu Maja II 2G BSB1082 wynosi 125,14 m². Ten dom jest trochę mniejszy niż Amarylis 5 BSA2105.

Dlaczego akurat te dwa projekty?

Przede wszystkim- przestrzeń. To jest ta cecha, której najbardziej nam teraz brakuje. Oba domy mają przestronny salon, gdzie bez problemu rozłożę moje tła fotograficzne i będę mogła realizować projekty. Dzieci będą miały gdzie się ganiać- nie tylko w domu, ale również poza nim 🙂

Z kolei część użytkowa na poddaszu ma swój urok. I z pewnością daje możliwość lepszego zagospodarowania przestrzeni. Skosy idealnie nadają się do pokoju dziecięcego- i planowo tam wygospodarowałabym przestrzeń dla L&L. Oczywiście każda z nich miałaby swój pokój- na co bardzo liczą :).

Wszystkie projekty możesz znaleźć na stronie extradom.pl w kategorii projekty domów z poddaszem użytkowym

A Tobie jaki projekt się najbardziej podoba? 🙂

 


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ) 
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco) ????
  • dołączysz do nas na Instagramie

 

Podziel się