Liluszka niedawno obchodziła swoje drugie urodziny. Królowała na nich księżniczka Zosia, bo Lili jest jej wierną fanką. Zatem wszystkie dekoracje, tort, a także zaproszenia były zdominowane przez tę bohaterkę. 

Muszę Wam koniecznie pokazać co wyszło z moich poszukiwań, bo trochę czasu spędziłam na znalezieniu dodatków, które świetnie współgrałyby z tematem przewodnim urodzin. Dzięki temu też udało mi się poznać, bądź kolejny raz współpracować z niesamowitymi osobami, pełnymi pasji i posiadającymi zdolności godne pozazdroszczenia.

Dzięki temu trafiłam na blog Sylwii, zdolnej i sympatycznej kobietki, która pod marką ARSownia tworzy przepiękne kartki okolicznościowe. Dla nas stworzyła zaproszenia, które zachwyciły wykonaniem.

collage duży

Kolejną osobą, której osobiście jestem wielką fanką, odkąd stworzyła przepiękne pierniki z Peppą na urodziny starszej córy (wpis TUTAJ), jest Asia ze Sweet Project. Niebywale utalentowana kobieta, dzięki której ciasteczka kolejny raz zachwyciły małych gości.

collage pierniczki

Mina Lili mówi wszystko 😀

colaż pieniki z LILA

Torcik- a nawet dwa, z racji tego, że wyprawialiśmy urodziny młodej przez 2 dni, wykonała  p. Monika z CIACHo Torty Moni. To nie pierwszy raz, kiedy zaufałam p. Monice. Za każdym razem jej twory zachwycają, są niepowtarzalne i dopracowane w każdym szczególe. Dlatego dwa razy do roku bez wahania piszę do niej z prośbą o stworzenie tortu według mojej wizji. Poprzednie arcydzieła Moniki możecie zobaczyć w archiwalnych postach (Słonik na roczek Lili, Minnie  i Kitty na drugie urodziny Laury, torty z Peppą – trzecie urodziny Lorci).

kolaż torty

Ale co to za impreza bez ozdób? No właśnie! Dzięki Congee.pl udekorowaliśmy pokój dziewczyn i na dobre zagościła w nim księżniczka Zosia. Solenizantka była zachwycona. To już drugi raz, kiedy ozdoby urodzinowe mamy od Congee (wcześniej królowała Peppa ). A to ze względu na wybór. Jest ogromny! Wystarczy wybrać postać z bajki (TUTAJ) i masz już całą masę propozycji ozdób.

logo_male

ozdoby kolaż 1

ozdoby nr 2 kolaż

Furorę zrobiła również piniata od Congee.

A tak się Lili bawiła drugiego dnia, kiedy to wyprawialiśmy urodziny na sali zabaw 🙂

kolaż sala zabaw 3

kolaż sala zabaw

kolaż sala zabaw 2

DSC_0305

Jak Wam się podoba ? 🙂

Podziel się