Przyszła w końcu, długo wyczekiwana. Jesień taką, jaką kochamy. Ze słoneczkiem w tle i żółtymi liśćmi szeleszczącymi pod stopami.

Przyszła niespodziewanie i zaskoczyła niczym zima drogowców. Chcemy ją dłużej zatrzymać, wygrzać się tak, by do wiosny nam starczyło energii, którą ze słońca czerpiemy.

Korzystamy ile się da, spędzamy jak najwięcej czasu na zewnątrz, by potem nie żałować, gdy jesień pokaże swoją gorszą, mokrą i szarą twarz.

Czapka dla dziecka fox

Jednak jak długo nie chcielibyśmy się czarować, to i tak wkrótce nadejdą te zimniejsze dni. A to, czy będzie nam i naszym dzieciom ciepło, to zależy tylko od nas. Warto się więc przygotować.

Jak? Otóż czapka to podstawa. Co sezon, wraz z firmą Pupill pokazujemy Wam, że czapka dla dziecka nie musi być nudna. A dziecko z chęcią będzie chciało ją zakładać. Nie wierzycie?

Spójrzcie choćby na te kreatywne liski (czapka fox).

Albo sowy 🙂

Czapka dla dzieci ximen

Bądź dla odmiany czapki dla dzieci perla w kolorze różowym, który nigdy się moim dziewczynom nie nudzi. 

Z takimi czapkami nie straszne jest odkrywanie uroków jesieni, czy zimy 🙂

Czapka perla z szalem boa

Pupill to polska firma i wysoka jakość produktów. Już kolejny rok z rzędu stawiamy na czapki pupillowej produkcji i za każdym razem jesteśmy zachwycone. Razem z Pupill’em mamy też dla Was NIESPODZIANKĘ.

Ruszamy z konkursem, w którym do wygrania jest dowolna czapka ze strony pupill.eu Koniecznie zobaczcie jak ogromny jest to wybór. Z pewnością znajdziecie coś dla swojego dziecka !

KONKURS >TUTAJ<

WYNIKI >> TUTAJ <<

Podziel się