Mam ostatnio mało czasu dla siebie. Lila jest na etapie- mamo, bądź zawsze przy mnie, inaczej będę marudzić. Laura widząc zachowanie Lilki, zaczęła ją naśladować. Dzień mija za dniem, wieczorami i nocą robię zamówienia ozdób (Mamine Inspiracje), bo okres przedświąteczny jest dość gorący.

Kiedy więc znaleźć w tym całym zamieszaniu czas dla siebie? Nie znalazłabym. Pewnie bym się zatraciła.

Na szczęście tata L&L zainterweniował. Wziął jeden dzień wolnego i kazał mi poświęcić go w całości na przyjemności. Dwa razy nie musiał mi powtarzać 😉

Padło na fryzjera i paznokcie.

Na pierwszy ogień- fryzjer. Chciałam coś zmienić w swoim wyglądzie, a z drugiej strony trochę obawiała się drastycznych zmian. Ciężko to było pogodzić, tak mi się przynajmniej wydawało. Na pewno- zredukowanie długości plus zmiana koloru, ale delikatna.

Dzięki grouponowi trafiłam do salonu piękności Lui. Stwierdziłam, że zaryzykuję. Wytłumaczyłam jak chcę, by moje włosy wyglądały i wierzyłam, że się nie zawiodę.

Tak wyglądałam „przed” wizytą 🙂

DSC_0025Różne odcienie na głowie, chciałam zmienić w jednolity kolor z jaśniejszymi odblaskami.

To był najwyższy czas na wizytę u fryzjera. Niepozorny gabinet w samym sercu Gdańska początkowo nie wzbudzał u mnie zaufania.

DSC_0038 DSC_0040Ale nie chciałam się uprzedzać. Stwierdziłam, że powierzę moje włosy nowo poznanej osobie. I sami zobaczcie, czy było warto?

DSC_0030 DSC_0028

DSC_0033I efekt końcowy 🙂

DSC_0036 DSC_0034Jestem zadowolona. Włosy lżejsze, bo krótsze, a kolor wygląda naturalnie i na dodatek włosy mają delikatne refleksy (których zdjęcie nie oddaje niestety).

Tutaj macie porównanie 🙂

kolaż prawidłowyPrzyszedł czas na „nowe” paznokcie 🙂

Tym razem wykupiłam groupon nieco bliżej, bo w Gdyni. W Spa Business Faltom zadbano o moje dłonie i od wczoraj mam hybrydowe paznokcie.

DSC_0048 DSC_0062

 

Taki dzień powinna mieć każda z nas przynajmniej raz w miesiącu 🙂

 

 

Podziel się