Blogowanie ma wiele plusów, a jednym z nich są inspirujące spotkania blogerek. Dlaczego je tak lubię? Bo są pretekstem, by pojechać kilkadziesiąt kilometrów i spotkać osoby, które się zna tylko z wirtualnego świata. Odpocząć, pogadać, poznać się albo spotkać ponownie :).

28 marca wybraliśmy się całą rodziną do Płocka na „Blogi Zbliżają Mamy”. To już trzecie spotkanie z tej serii, a ja pojechałam tam pierwszy raz (choć mam nadzieję, że nie ostatni :)).

W końcu miałam okazję spotkać na żywo mamy-blogerki, które lubię i cenię. Był czas na pogaduchy i na sporą dawkę wiedzy. Ale po kolei 🙂

Spotkanie zorganizowały  Asia – Zuzulenka i Ilona – Nellavita.

_DSC2927Odbyło się ono w Hotelu Herman.

_DSC2977

111

_DSC3073

_DSC3077_DSC3088

_DSC3132

_DSC3162_DSC3079Na początek był wykład zespołu  Zachęć Swoje Dziecko Do Mycia Zębów. Dostałyśmy sporo rad na temat dbania o higienę jamy ustnej najmłodszych. A dzieci miały okazję praktycznie czyścić ząbki 🙂

_DSC3075

_DSC3155 _DSC3157

Następnie Pani Monika Łobodzińska z Myharmony przedstawiła nam zagadnienia z zakresu coachingu rodzicielskiego. Jej rady odnośnie wychowania i rozmowy z dzieckiem wzięłam sobie do serca.

_DSC3255

Pojawiła się również Ania, która zaprezentowała nam buty SlippersFamily  oraz opowiedziała o prawidłowym doborze obuwia dla dzieci.

_DSC3319

To nie koniec atrakcji. W trakcie spotkania mieliśmy możliwość sprawdzenia kondycji naszej skóry, dzięki reprezentantce firmy Kosmetyki DLA.

DSC3191

Była również możliwość wygrania wózka Travel, dzięki firmie baby design.

_DSC3325

Warto było spędzić ponad 3 godziny w samochodzie z dwójką dzieci, by móc spędzić czas w takim gronie. Dziękuję za wszystkie atrakcje organizatorkom, jak również Sebastianowi Adamkiewicz, który jest autorem zdjęć.

_DSC3350_DSC3441Na spotkaniu nie zabrakło upominków, a wszystko to dzięki cudownym sponsorom spotkania.

Cottonove Love, CM like a bird, Wydawnictwo Ovo, Topgal Polska, Wydawnictwo Zakamarki, Pampers, Attipas Polska, Tutu Love, Koralikova, Titi, Mlove, Slash dot dash,ClipS, Mamine Inspiracje, Oillan Baby, Gagalu, CharmMe, Bourjois Polska, Lu-biana,Pokoloruj Nudę, Printu, Buba, Magnesowy, HonsiuMisiu, Mmz by WerkArt, Tul Misie,Stasioo, Kropka-zabawki, Szumne Beboki, Babatu Szyje, Rameczka.com.pl, Slippers Family, PAT&RUB, Estetyka24, KosmetykiDLAcollage collageLila już czeka na kolejną edycję 😀_DSC3208

PLAKAT NOWE LOGO

Podziel się