Jakiś czas temu pokazywałam Wam naszą kuchnię. Teraz czas na salon i jego aranżację. 

Przeprowadziliśmy się w sierpniu do naszego nowego domu i stwierdziłam, że już najwyższy czas, by pokazać Wam naszą przestrzeń, w której spędzamy najwięcej czasu- czyli salon 🙂

Marzył mi się salon, w którym dominują kolor biały, szary i musztardowy. 

Musztardowy pojawił się w postaci dodatków w salonie- jest dywany w tym kolorze, poduszki oraz zasłony. 

salon musztardowe dodatki

Często pojawiają się pytania o zasłony- kupiliśmy je w Ikea, a jeśli szukacie ciekawych firan, które wpasują się do waszego wnętrza to zerknijcie na stronę Ceneo (TUTAJ). 

Dywan zakupiliśmy w Leroy Merlin, poduchy w Pepco. Choć początkowo musztardowe dodatki bardzo mi się podobały to teraz coraz częściej skłaniam się ku temu, by zrezygnować z zasłon w tym kolorze. Pojawił sie też pomysł, by zakupić jasno-szare zasłony i raz na jakiś czas je zmieniać. Dzięki temu zyskamy efekt różnorodności. Szczególnie jest to ważne, gdy tak jak ja jesteście osobami, które lubią zmiany. Jak dla mnie dobrym rozwiązaniem jest małe przemeblowanie raz na jakiś czas, dzięki czemu nasze wnętrze staje się bardziej urozmaicone. Póki co nasz salon wygląda tak, ale kto wie jak będzie za jakiś czas 🙂

salon aranżacja wnętrz

Kanapę mamy jeszcze z naszego poprzedniego miejsca zamieszkania. Choć przyznam się, że marzy się nam już nowa. Najlepiej narożna, ale przy tym rozwiązaniu jest jeden minus- zajmowałaby ona zdecydowanie więcej miejsca. 

Dlatego na razie stara kanapa została, a niedawno dokupiliśmy do naszego salonu fotel. Fotel uszak, o którym jakiś czas marzyliśmy. Dzięki niemu mamy idealne miejsce do czytania książek, czy odpoczynku po pracy. 

Jeśli szukacie podobnego fotela to zerknijcie na stronę. Z pewnością znajdziecie coś tam dla siebie. 

fotel ikea

Oprócz fotela również biblioteczka była takim meblem, który koniecznie musiał stanąć w naszym salonie. Tak też się stało. Regał Billy z Ikei tak się prezentuje. Jest bardzo pojemny, a do tego chyba w najbliższym czasie zdecydujemy się na nadstawki. Dzięki czemu z góry znikną ozdobne kartony. 

ikea regał

salon aranżacja wnętrz

Inne ciekawe meble znajdziecie TUTAJ. Myślę, że warto zerknąć, by się zainspirować.

Z kolei na ścianie, gdzie wisi telewizor zamontowaliśmy panele ścienne Krono Original Quadra. Do tego narożny kominek i od razu przytulniej.

salon ikea

A jak Wam się podoba nasz salon? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy taki wystrój Wam odpowiada. A może właśnie warto by było coś zmienić? 


JEŚLI MYŚLISZ, ŻE JESZCZE KOMUŚ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ, TO BĘDZIE MI MIŁO, GDY: 

  • podlajkujesz go albo udostępnisz (wpis TUTAJ)
  • pozostawisz po sobie ślad w formie komentarza
  • zaobserwujesz mojego Facebooka (wtedy będziesz ze wszystkim na bieżąco)
  • dołączysz do nas na Instagramie

 

Podziel się