Wymarzyłam sobie dwójeczkę. Kochającą się i wspierającą. Siostry, które za sobą pójdą w ogień. Będą dla siebie opoką. Takie ziomki moje. I mam.

I choć nie jest zawsze kolorowo, bo pojawiają się chwile zazdrości i przepychanki o zabawki. Ale będąc z nimi na co dzień zauważam też zmniejszającą się częstotliwość takich zachowań. Widzę za to, uśmiech Lilki gdy jest w brutalny sposób wybudzona z drzemki przez swoją ukochaną siostrę. Mięknie mi serce, kiedy Laura domaga się wafelka dla swojej „Lilusi”, gdy dostała tylko ona. Mam łzy w oczach, kiedy Lorcia podchodzi do Lili i mówi „kocham Cię”.

Takie chwile zapadają w pamięć, bo widzę, że 15 miesięcy mija, a one są sobie coraz bliższe. Zawsze razem i to jest dla nich takie oczywiste. Oby tak zostało im na dłużej 🙂

DSC_0688 DSC_0694DSC_0708DSC_0711DSC_0692L&L mają na sobie świetne czapeczki firmy Stasioo, które cechują się nowoczesnym designem. Jeśli chcecie, by Wasze dzieci się wyróżniały z tłumu to polecam tą markę.

Mam dla Was czapkę Antek, którą możecie zgarnąć, spełniając kilka prostych warunków.

zmniejszone

Zasady konkursu:

1. Polub profil Mamine Skarby i Stasioo na Facebook’u

2. Udostępnij publicznie plakat konkursowy (TUTAJ)

3. Zaproś 3 osoby do zabawy- poprzez oznaczenie ich pod plakatem konkursowym

 

Konkurs jest dobrowolny i darmowy. Trwa od 14 do 17 czerwca 2015 roku. Nagrodą jest czapka Antek w rozmiarze 46 firmy Stasioo. Wyniki w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu. Wysyłka na terenie Polski.

WYNIKI!!!!  

Czapkę wygrywa Paulina Wilk 

Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej na fb. Czekam 3 dni od ogłoszenia wyników.

GRATULUJĘ!

 

Komentarze
Podziel się